Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-07-11

Zegarek - więcej niż czasomierz
Zegarek to bardzo funkcjonalny gadżet, nigdy niewychodzący z mody - moja dziewczyna jest zadowolona z tych zegarków https://techtime.pl/pl/c/Zegarki-damskie/68 Poza oczywistą funkcją odmierzania czasu, zegarek to element stylizacji, nadający ostatniego szlifu naszemu lookowi, podkreślający styl i klasę. Współczesny zegarek to także mutifunkcyjne urządzenie, nie tylko wskazujące wysokość nad poziomem morza, temperaturę czy ciśnienie atmosferyczne, co docenią miłośnicy terenowych sportów ekstremalnych. To także opcja GPS, wypierająca kompas. Dla osób aktywnych fizycznie, doskonałym czynnikiem motywującym, organizującym trening i pozwalającym śledzić własne postępy, jest zegarek treningowy- miejscem docelowym będzie sklep z zegarkami treningowymi, gdzie zakupić można najnowsze cudeńka technologiczne, zaklęte po postacią zegarków dla aktywnych. Stwarzają one nawet możliwość łączności ze smartfonem i laptopem, archiwizowania danych i analizowania ich. Do tego oferują pomiar tętna, spalanych kalorii czy przebytego dystansu. Łączą stonowany, minimalistyczny wygląd, z trwałością, wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych i ogromnymi możliwościami technicznymi.
A co poza zegarkami nadgarstkowymi? Jeśli zastanawiasz się, gdzie można kupić zegar ścienny, odpowiedź jest prosta- liczne sklepy stacjonarne i online oferują bogactwo wzorów i motywów. Dziś zegarek ścienny to element wykończenia wystroju wnętrza, nadający mu charakter i dający nieograniczone możliwości aranżacyjne. To wszystko wcale nie musi kosztować fortuny- można kupić jakościowo dobre, tanie zegarki do 100zł. Wystarczy tylko określić swoje wymagania względem zegarka, i poszukać- w niezwykle bogatej ofercie rynku zegarków, każdy znajdzie coś dla siebie.

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
finanse
pieniądz
wygląd
zegarek
dom
ściana


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90