Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Mikołajki i imprezy nie tylko dla dzieci

Powiązane tagi: dzieci, zabawa, zabawki

Mikołajki i imprezy nie tylko dla dzieci (...) Jak co roku 6 grudnia obchodzimy święto ku czci świętego Mikołaja. Dzień niezwykle radosny i wyczekiwany przez najmłodszych za sprawą drobnych upominków. Rodzice nocą z 5 na 6 grudnia obdarowują swoje pociechy, wkładając słodycze do dużych skarpet, butów lub umieszczając drobne prezenty pod poduszką. Przyjęło się, że w szkołach również organizowane są mikołajki dla dzieci. Każde z nich losuje karteczkę z imieniem kolegi lub koleżanki, której ma sprawić drobny upominek. U najmłodszych to święty Mikołaj zajmuje się prezentami. Wszystkiemu towarzyszy (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-12-28

Mikołajki i imprezy nie tylko dla dzieci