Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Mikołajki i imprezy nie tylko dla dzieci

Powiązane tagi: dzieci, zabawa, zabawki

Mikołajki i imprezy nie tylko dla dzieci (...) podniosła atmosfera i ekscytacja. Nie codziennie maluchy mogą zobaczyć się z brodatym panem o pękatym brzuszku. Paczki świąteczne przygotowywane są za niewielką opłatą rodziców, a najczęściej są to smaczne łakocie i maskotki. Aby otrzymać taką paczuszkę trzeba na nią oczywiście zasłużyć. Dzieci w towarzystwie Mikołaja mogą zaprezentować przygotowane przez siebie wierszyki, piosenki lub opowiadają śmieszne kawały. Popularne stało się również zapraszanie do zabawy profesjonalnych animatorów z kidsplanet.com.plImprezy mikołajkowe organizowane są (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-12-28

Mikołajki i imprezy nie tylko dla dzieci