Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Dlaczego warto uszyć sobie koszulę na miarę?

Powiązane tagi: biznes, koszula, pieniądz, przedsiębiorstwa, spotkanie, wygląd

Dlaczego warto uszyć sobie koszulę na miarę? (...) Jak wiadomo szczególnie dla mężczyzn koszula jest symbolem elegancji i dobrego wyglądu. W sklepie jednak bardzo ciężko dopasować odpowiednią koszulę do sylwetki konkretnej osoby. Dlatego też o wiele bardziej opłaca się szycie koszuli na miarę. Zamawiając koszulę szytą na miarę, mamy pewność, że będzie ona idealnie dopasowana do (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2017-01-02

Dlaczego warto uszyć sobie koszulę na miarę?

Zegarek - więcej niż czasomierz

Powiązane tagi: biznes, dom, finanse, pieniądz, ściana, wygląd, zegarek

Zegarek - więcej niż czasomierz (...) zastanawiasz się, gdzie można kupić zegar ścienny, odpowiedź jest prosta- liczne sklepy stacjonarne i online oferują bogactwo wzorów i motywów. Dziś zegarek ścienny to element wykończenia wystroju wnętrza, nadający mu charakter i dający (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-07-11

Zegarek - więcej niż czasomierz