Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Rzecz o filtrach pdf

Powiązane tagi: czyszczenie dpf, usuwanie filtra cząstek stałych, wypalanie filtra cząstek stałych dpf

Rzecz o filtrach pdf (...) to trzeba poważnie się zastanowić, czy w ogóle jeszcze chcemy w taki pojazd inwestować. Wymiana tej części jest bardzo kosztowna i nie zawsze ma sens jej dokonywanie w pojazdach, które same już nie przedstawiają dużej wartości. Dobrze, że jeszcze można taki filtr poddać czyszczeniu, bo w ten sposób udaje się przedłużyć jego żywotność, a to z kolei przekłada się od razu na żywotność samego pojazdu. No cóż decyzja w tej materii zawsze należy do właściciela danego pojazdu, choć czasami na pewno nie jest ona łatwa. Samochód ma to do siebie, niezależnie od tego, czy to diesel, czy (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2018-03-17

Rzecz o filtrach pdf