Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Szkolimy się z BHP

Powiązane tagi: szkolenia bhp, usługi bhp

Szkolimy się z BHP (...) Wielu ludzi podejmując pracę, zastanawia się, dlaczego muszą odbywać szkolenie bhp. Niektórzy nawet mówią, że to strata czasu i nic z tego nie wynieśli, ale tak naprawdę jest to bardzo ważne podczas podejmowania pracy w nowym miejscu lub na nowym stanowisku. Takie szkolenie pozwoli nam poznać zagadnienia z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, czyli dowiemy się z niego jak bezpiecznie pracować na danym stanowisku jak zachowywać się w przypadku niebezpiecznych sytuacji takich jak pożar, porażenie prądem i tym podobne, jak rozpoznać drogę ewakuacyjną, jak udzielić pierwszej pomocy osobie która uległa wypadkowi, dowiemy się również, jakie są nasze obowiązki w celu zachowania bhp na stanowisku, na którym pracujemy oraz jakie pracodawca ma obowiązki wobec nas, byśmy mogli (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2018-08-10

Szkolimy się z BHP