Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Korzystanie z usług biura tłumaczeń

Powiązane tagi: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

Korzystanie z usług biura tłumaczeń (...) Nie każdy przedsiębiorca włada językiem obcym, jednak tego rodzaju braki, nie powinny stawać na drodze do rozwijania firmy poza granicami kraju. Jak zatem poradzić sobie z tego typu sytuacją?Otóż przede wszystkim, w momencie pozyskania przez nas zagranicznego kontrahenta, wartym jest dokładna analiza umowy, jaką będziemy mieli zawrzeć z naszym przyszłym klientem. W związku z powyższym, tłumaczenia techniczne z zakresu ekonomii, będą tutaj (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2017-03-05

Korzystanie z usług biura tłumaczeń

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?

Powiązane tagi: biznes, finanse, konferencje, pieniądz, tłumaczenia

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń? (...) Z tłumaczeniami symultanicznymi mamy do czynienia wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie wielu narodowości, posługujący się różnymi językami i trzeba tłumaczyć ich wypowiedzi ustnie, tak by byli w stanie zrozumieć się podczas spotkań biznesowych, międzynarodowych konferencji, pokazów lub wykładów.Tłumaczenia symultaniczne  powinny odbywać się (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-02-08

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?