Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Leon Kaliński | 2018-08-10

Szkolimy się z BHP
Wielu ludzi podejmując pracę, zastanawia się, dlaczego muszą odbywać szkolenie bhp.

Niektórzy nawet mówią, że to strata czasu i nic z tego nie wynieśli, ale tak naprawdę jest to bardzo ważne podczas podejmowania pracy w nowym miejscu lub na nowym stanowisku. 
Takie szkolenie pozwoli nam poznać zagadnienia z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, czyli dowiemy się z niego jak bezpiecznie pracować na danym stanowisku jak zachowywać się w przypadku niebezpiecznych sytuacji takich jak pożar, porażenie prądem i tym podobne, jak rozpoznać drogę ewakuacyjną, jak udzielić pierwszej pomocy osobie która uległa wypadkowi, dowiemy się również, jakie są nasze obowiązki w celu zachowania bhp na stanowisku, na którym pracujemy oraz jakie pracodawca ma obowiązki wobec nas, byśmy mogli bezpiecznie tę pracę wykonywać. 
Szkolenia bhp różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska, inaczej wygląda przeszkolenie pracownika biurowego, a inaczej osoby, która podejmuje pracę w kopalni przy wydobyciu węgla, nie mniej jednak są zagadnienia w bhp, które są wspólne dla wszystkich wykonywanych zawodów.  
Bardzo ważnym aspektem szkoleń jest to, jak osoba szkoląca przekazuje swoją wiedzę, pracodawca powinien dbać by osoba, która szkoli pracowników w jego firmie, rzetelnie przekazywała swoje wiadomości lub jeśli wynajmuje firmę świadczącą usługi bhp, powinien brać pod uwagę doświadczenie oraz opinie o firmie.  
Doceniajmy więc rolę szkolenia bhp, pozwoli ono nam zminimalizować możliwość wypadku przy pracy.
Przykładowe szkolenie BHP dla pracowników biurowych na tej stronie.

Oto co uchwycił nasz reporter


szkolenia bhp
usługi bhp


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90