Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-08-01

Spółki zagraniczne - sposób na podatki?
Założenie spółki zagranicznej jest o wiele tańszym rozwiązaniem w porównaniu do dedykowanych funduszy inwestycyjnych zamkniętych.

Nie tylko pozwala zmniejszyć, ale w niektórych przypadkach nawet zlikwidować opodatkowanie. Chociaż może być ono także odroczone. Ponadto działanie takiej spółki może odbywać się w sposób anonimowy. Założenie spółki za granicą daje możliwość bycia bardziej stabilnym, a dodatkowo bardziej przyjaznym w odniesieniu do otoczenia prawnego.

Spółki zagraniczne są niezmiernie korzystne między innymi dla inwestorów giełdowych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy zajmują się importem czy eksportem w ramach Unii Europejskiej. Korzyści przyniesie przedsiębiorcom, którzy dążą do obniżenia obciążeń podatkowych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać więcej anonimowości w działalności gospodarczej. Inwestorzy angażujący się kapitałowo w różnego rodzaju przedsięwzięcia również uzyskają profity z założenia spółki zagranicznej.

Jeżeli chodzi o miejsca zakładania takich spółek, to inwestorzy powinni wziąć pod uwagę takie opcje jak Cypr, Wyspy Bahama, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze czy Singapur.

Założenie pojedynczej spółki to koszt około kilku tysięcy dolarów rocznie. Jednakże koszt przygotowania oraz utrzymania firmy za granicą uzależniony jest od wielu różnych czynników, wśród których wymienić można między innymi lokalizację czy rodzaj struktury.

Podsumowując, założenie spółki zagranicznej to małe koszty. Firma założona za granicą daje wiarygodną formę działalności. Nie ma obowiązku wnoszenia kapitału. Istnieją małe wymogi odnośnie sporządzania rocznych sprawozdań finansowych, a co najważniejsze istnieje minimalizacja podatków.
Więcej informacji na stronie www

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
ekonomia
pieniądz


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90