Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Artykuły BHP dla Twojej firmy

Powiązane tagi: maty wejściowe, odzież robocza, sklep z artykułami BHP

Artykuły BHP dla Twojej firmy (...) Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy to jeden z ważniejszych wymogów, które stawiane są przed pracodawcą. Każdy przedsiębiorca zatrudniający pracowników zobowiązany jest bowiem do odpowiedniego przeszkolenia osób wykonujących powierzone obowiązki w jego firmie, jak również zapewnienie odpowiednich środków BHP.  Na polskim rynku istnieje wiele sklepów oferujących artykuły służące do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy. Jednak dobrze zaprojektowany sklep z artykułami BHP umożliwia potencjalnym klientom zakup wszelkich potrzebnych rzeczy w jednym miejscu. (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2018-03-30

Artykuły BHP dla Twojej firmy