Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie

Powiązane tagi: dekoracja, dom, ściana, tynk, wnętrze

Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie (...) szkła. Możliwości jest wiele.Ponieważ są elastyczne i wodoszczelne, doskonale spełniają swoją funkcję. Nikt już dzisiaj na budowie nie pracuje bez silikonów. Również wszelkie prace remontowe opierają się na silikonach. Na rynku jest ich cała mas. Producenci oferują i te najbardziej uniwersalne, jak i bardziej profesjonalne, o węższych (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2016-11-22

Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie

Zegarek - więcej niż czasomierz

Powiązane tagi: biznes, dom, finanse, pieniądz, ściana, wygląd, zegarek

Zegarek - więcej niż czasomierz (...) tętna, spalanych kalorii czy przebytego dystansu. Łączą stonowany, minimalistyczny wygląd, z trwałością, wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych i ogromnymi możliwościami technicznymi.A co poza zegarkami nadgarstkowymi? Jeśli (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-07-11

Zegarek - więcej niż czasomierz