Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2018-03-17

Rzecz o filtrach pdf
Wypalanie filtra cząstek stałych dpf, czyszczenie dpf czy też usuwanie filtra cząstek stałych to usługi, które są powszechnie dostępne na naszym rynku.

A z jakim obszarem trzeba właściwie kojarzyć takie oferty? 
Laikowi niewiele mówią hasła:wypalanie filtra cząstek stałych dpf, czyszczenie dpf oraz usuwanie filtra cząstek stałych, ale wszystkie osoby, które są użytkownikami diesli wiedzą, w czym rzecz. Jedni już mają za sobą czyszczenie dpf lub nawet jego wymianę, a innych to jeszcze czeka, niestety. Otóż, taki filtr to rzecz niezwykle drażliwa w samochodach, bo kiedy już się zepsuje to trzeba poważnie się zastanowić, czy w ogóle jeszcze chcemy w taki pojazd inwestować. 
Wymiana tej części jest bardzo kosztowna i nie zawsze ma sens jej dokonywanie w pojazdach, które same już nie przedstawiają dużej wartości. Dobrze, że jeszcze można taki filtr poddać czyszczeniu, bo w ten sposób udaje się przedłużyć jego żywotność, a to z kolei przekłada się od razu na żywotność samego pojazdu. No cóż decyzja w tej materii zawsze należy do właściciela danego pojazdu, choć czasami na pewno nie jest ona łatwa. 
Samochód ma to do siebie, niezależnie od tego, czy to diesel, czy benzyniak, że jest nieprzewidywalny i w każdym momencie może odmówić posłuszeństwa. A im starszy pojazd, tym większe prawdopodobieństwo jego awarii, ale tego chyba nie trzeba specjalnie nikomu tłumaczyć, bo to zakrawa wręcz o banał. 
Gdyby jednak ktoś dzisiaj zastanawiał się nad tym, na jaki rodzaj samochodu postawić, powinien bezwzględnie zwrócić uwagą na pojazdy hybrydowe. To samochody przyszłości i warto iść w ich stronę. Póki co na naszych drogach takich aut jeszcze jest mało, ale to tylko kwestia czasu, kiedy masowo zaczniemy nimi jeździć.
Źródło: http://www.diagnostic-car.pl


 • Warsztat Samochodowy Diagnostic Car

  ul. Opolska 5a
  55-011 Siechnice / k. Wrocławia
  tel. 695 905 995
  email: kontakt@diagnostic-car.pl

  http://www.diagnostic-car.pl

Oto co uchwycił nasz reporter


wypalanie filtra cząstek stałych dpf
czyszczenie dpf
usuwanie filtra cząstek stałych


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90