Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Dobry adwokat obsługujący sprawy rodzinne

Powiązane tagi: adwokat, kancelaria, pieniądze, prawo, rozwód, usługi prawnicze

Dobry adwokat obsługujący sprawy rodzinne (...) legitymuje się znakomitymi referencjami i dobrymi opiniami swoich byłych klientów. Dobrze by też było, by pracujący w niej adwokaci pochodzili z dużych miast, dzięki czemu będą mieli obycie z głośnymi i skomplikowanymi sprawami. Przykładowo, jeżeli ktoś mieszka w (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2016-11-14

Dobry adwokat obsługujący sprawy rodzinne

Prawnik na rozwód

Powiązane tagi: prawo, prawo rodzinne, rozwód

Prawnik na rozwód (...) Małżeństwa coraz częściej się rozpadają, słowo "rozwód" nie jest już nikomu obce. Rozwieść się z głową i bez stresu to zadanie praktycznie niemożliwe do wykonania. Pomóc w tym może jednak dobry adwokat (przykład takiego można znaleźć na stronie kancelarii adwokackiej ). Prawnik jest osobą, do której można przyjść, wyżalić się, subiektywnie przedstawić sytuację i znaleźć skuteczne rozwiązania. Na podstawie wstępnych ustaleń pomoże on napisać dobry, skuteczny pozew rozwodowy. Po jego przyjęciu przez drugą stronę doradzi strategię zeznań w (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-02-03

Prawnik na rozwód