Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi (...) Posiadasz sklep prowadzący sprzedaż wyłącznie stacjonarną, ale chciałbyś rozwinąć skrzydła również w dziedzinie sprzedaży wysyłkowej? Bez dwóch zdań sprzedaż wysyłkowa powinna być dostępna w każdym sklepie, bo daje nam większe możliwości zarobku ze względu na poszerzanie się potencjalnej grupy klientów. Tylko od czego (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2019-01-01

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi

Własna firma w kraju Napoleona

Powiązane tagi: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Własna firma w kraju Napoleona (...) Wielu z nas marzy o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, nie wszyscy mają pomysł na biznes, innym brakuje funduszy lub odwagi. Prowadzenie firmy wiąże się z większym nakładem pracy niż zatrudnienie u kogoś, ponieważ poza godzinami pracy będziemy musieli mimo wszystko poświęcać na nią czas. Prowadząc własną działalność możemy jednak wiele zyskać, ponieważ będziemy spełniać się zawodowo, uzyskamy większą swobodę w działaniu i możemy liczyć na wyższe zarobki. Ryzyko zatem może się opłacić, zwłaszcza jeśli będziemy prowadzili działalność w obszarze naszych (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2017-05-06

Własna firma w kraju Napoleona

Organizowanie eventów

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Organizowanie eventów (...) Obecnie w każdym większym mieście takim jak Warszawa czy Kraków znajduje się co najmniej jedna firma, której specjalnością jest organizacja eventów i imprez. Nic dziwnego, to bardzo interesujący sposób na wspólne spędzacie czasu - czy to przez pracowników jednej firmy, czy na przykład rodziny związane z jedną szkołą lub przedszkolem.Firmy eventowe zajmują się (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-04-24

Organizowanie eventów

Korzystanie z usług biura tłumaczeń

Powiązane tagi: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

Korzystanie z usług biura tłumaczeń (...) przysięgłych w związku z czym, są prawnie zobowiązanie, do zachowania poufności.Rodzaje tłumaczeń są tak naprawdę różne, w związku z czym, jeżeli nie mamy pewności, co do tego, czy skonstruowane przez nas pismo, czy też zwykły tekst na ulotkę, są na pewno poprawne, to biuro tłumaczeń z całą pewnością rozwieje nasze wątpliwości, tworząc dla nas poprawny gramatycznie tekst. Oczywiście zanim dokonamy wyboru odpowiedniego biura (jak (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2017-03-05

Korzystanie z usług biura tłumaczeń

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka (...) Na każdym kroku czyhają złowrogie bakterie, gotowe zaatakować nasz system oddechowy. Małe niewidoczne gołym okiem, organizmy ukrywają się nie tylko w ulicznym kurzu, ale i pozornie sterylnych pomieszczeniach. Na podobnych zasadach jak nasz organizm, działa niezliczona ilość sprzętu wykorzystywana w różnych gałęziach gospodarki. Ich żywot podobnie jak nasz (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-01-22

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka

Firma sprzątająca w Lublinie

Powiązane tagi: biznes, czystość, firma, pieniądz, przedsiębiorstwa, sprzątanie

Firma sprzątająca w Lublinie (...) najkrótszym czasie biuro jest sprzątnięte na wysoki połysk, co oznacza, że nie tylko pokoje biurowe są czyste i zadbane, ten sam warunek dotyczy łazienek, korytarzy, wind czy wejścia do budynku. Podpisując umowę z daną firmą na całościowe pilnowanie porządku, jednocześnie wymagamy, (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2016-07-17

Firma sprzątająca w Lublinie

Instalacja brodzika do prysznica

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Instalacja brodzika do prysznica (...) Podczas budowy domu, czy też urządzania surowego mieszkania należy być bardzo uważnym, ponieważ okazuje się, że każda najmniejsza decyzja, którą się wtedy podejmuje ma olbrzymie znaczenie. Gdy już bowiem wszystko zostanie skończone, bardzo często trudno jest cokolwiek zmienić. Jedna zła decyzja może (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2016-07-05

Instalacja brodzika do prysznica

Dlaczego warto zdecydować się na ogród zimowy

Powiązane tagi: biznes, dach, przedsiębiorstwa, zadaszenie

Dlaczego warto zdecydować się na ogród zimowy (...) http://www.kamont.waw.pl/zadaszenia-tarasow.html i w tym przypadku pomocna będzie kompleksowa zabudowa tarasu. Najważniejszą rzeczą w takich ogrodach jest jednak to, że przez cały rok są one aktualne. Nawet podczas zimy mogą być wspaniałą dekoracją i nie są zależne od warunków panujących na dworze. Rośliny w tych ogrodach mogą stale i dobrze się rozwijać oraz ciągle rosnąć, jeśli tylko się o (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2016-07-03

Dlaczego warto zdecydować się na ogród zimowy

Tworzenie reklamy przez Clipshop

Powiązane tagi: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

Tworzenie reklamy przez Clipshop (...) Sercem procesu tworzenia każdej reklamy jest oczywiście pomysł. Za opracowanie go odpowiadają specjalnie przygotowani ludzie. Zwykle tacy pracownicy wykazują duży poziom kreatywności. Jednak oprócz tego muszą też charakteryzować się dobrym rozeznaniem w świecie marketingu, rodzajach reklamy i aktualnie panujących trendach. Obecnie popularną formą jest ambient, czyli reklama bardzo nietypowa, umieszczona w miejscach, gdzie nikt nie spodziewa się treści reklamowych i podana w sposób, który sugeruje jej oddolne zamieszczenie przez innych konsumentów. Także (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2016-05-09

Tworzenie reklamy przez Clipshop

Fitness w polskich miastach

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, fitness, motywacja pracowników, przedsiębiorstwa

Fitness w polskich miastach (...) Marzysz o sylwetce modelki, która dumnie paraduje po wybiegu? A może po prostu chcesz świetnie prezentować się na plaży? Jeżeli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, a ty chcesz zmienić swoje życie i zrobić "nowego siebie" odwiedź nasze kluby fitness BiałystokĆwiczenia fizyczne nie są prostą sprawą - (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-11-09

Fitness w polskich miastach

Przemysł - bezftalanowe technologie

Powiązane tagi: biznes, finanse, plastyfikatory, przedsiębiorstwa, przemysł

Przemysł - bezftalanowe technologie (...) technologii bez użycia ftalanów nie tracą swojej przydatności spożywczej. Więcej o ich wykorzystaniu Krok w stronę przyszłości. Zastosowanie tej technologii jest znaczącym krokiem w przyszłość całego przemysłu. Użycie plastyfikatorów bezftalanowych powoduje, że produkty przemysłowe moją szersze zastosowanie. (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2015-11-09

Przemysł - bezftalanowe technologie

Kiedy skorzystać z pomocy prawnej?

Powiązane tagi: przedsiębiorstwa

Kiedy skorzystać z pomocy prawnej? (...) Nikt z nas nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć. A bardzo często jesteśmy nastawieni na trudne, nieprzyjemne dla nas sytuacje. To oczywiste, że chcemy wtedy sobie z nimi jakoś poradzić. A czasem warto przy tym poprosić o pomoc i poradę drugą osobę. Jeśli nasze problemy są związane z prawem, poradźmy się odpowiedniego specjalisty. Prawnik Wiedeń na pewno chętnie nam doradzi. Obecnie usługi prawnicze świadczy również wiele, internetowych firm. Wystarczy więc, że wejdziemy do sieci i znajdziemy tego typu portale. Dzięki temu będziemy mogli skorzystać z pomocy prawnej całkowicie za darmo. A tym sposobem zaoszczędzimy nie tylko sporo pieniędzy, ale również i odrobinę czasu.Warto również zastanowić się, w jakich sytuacjach pomoże nam znany wiedeński adwokat A z takiej pomocy prawnej warto skorzystać podczas naprawdę różnych zdarzeń. Zróbmy tak, jeśli sami nie wiemy, jak mamy działać. Wbrew pozorom takie usługi prawnicze wcale nie muszą być drogie. Niektórzy prawnicy świadczą je w bardzo korzystnych cenach. Jeśli więc tylko dobrze poszukamy, na pewno odnajdziemy odpowiedniego specjalistę, który wykona dla nas różne zadania za niewielką sumę pieniędzy. Są również pewne sytuacje, w których koniecznie musimy skorzystać z pomocy radcy prawnego. Może to być np. Adwokat Niemcy. Powinniśmy skorzystać z jego usług, gdy wybieramy się na rozprawę w Sądzie Najwyższym lub występujemy przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Dzięki temu będziemy mogli bezpiecznie i pomyślnie przejść przez całą rozprawę. (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2015-11-08

Kiedy skorzystać z pomocy prawnej?

Jak zorganizować przyjęcie?

Powiązane tagi: ekonomia, hostessy, marketing, pieniądz, promocja, przedsiębiorstwa

Jak zorganizować przyjęcie? (...) Na pewno każdy z nas od czasu do czasu bierze udział w pewnych przyjęciach. W końcu to na nich możemy się wybawić i wyszaleć. A rozrywka przynosi nam naprawdę wiele zalet. Dzięki niej zapominamy o swoich codziennych problemach i zmartwieniach. Zyskujemy (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2015-11-01

Jak zorganizować przyjęcie?

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Powiązane tagi: biznes, budownictwo, finanse, mdm, mieszkania, przedsiębiorstwa

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm) (...) Wiele się zmieniło, kiedy do ustawy o rządowym programie Mieszkanie dla młodych (mdm) wprowadzono zmiany, a największą z nich było powiększenie bazy mieszkań o rynek wtórny. Na rynku nieruchomości mieszkaniowych zrobił się ruch. Zainteresowaniem zakupu własnego mieszkania przeżywało (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-10-20

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Kantor- internetowy czy zwykły?

Powiązane tagi: biznes, kantory, kursy walut, pieniądz, przedsiębiorstwa

Kantor- internetowy czy zwykły? (...) Chyba każdy chociaż raz w życiu musiał skorzystać z usług wymiany waluty w kantorze. Jednak dzisiaj mamy do wyboru standardowe kantory, do których musimy przyjść i wymienić pieniądze oraz internetowe punkty wymiany walut. Nie można też zapomnieć o osobach prywatnych handlujących walutą, ale te zdecydowanie pojawiają się na ulicach coraz rzadziej. Mając więc do wyboru trzy sposoby co powinniśmy (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2015-05-12

Kantor- internetowy czy zwykły?

Inwestycje w budownictwie

Powiązane tagi: budownictwo, ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

Inwestycje w budownictwie (...) Jeżeli chcemy wiedzieć, w jaki sposób przebiega budowlany proces inwestycyjny, na pewno warto zacząć od tego, iż jest to złożony zespół różnych czynności, za pomocą których możemy realizować daną inwestycję budowlaną. Oczywiście najważniejszym elementem realizowania takiej właśnie inwestycji jest nadzór inwestorki, albowiem to właśnie dzięki niemu prace są adekwatnie wykonywane. Co należy wiedzieć? Jeżeli zastanawiamy się, w jaki sposób zrealizować inwestycje budowlane na pewno w (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-01-03

Inwestycje w budownictwie

Rynek wynajmu w Warszawie

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, mieszkania, nieruchomości, ogłoszenia, przedsiębiorstwa

Rynek wynajmu w Warszawie (...) Praca lub studia w Warszawie często wiążą się z koniecznością zamieszkania w stolicy, choćby od poniedziałku do piątku. Nieruchomości w Warszawie są jednak najdroższe w Polsce. Cenami dorównują im tylko apartamenty w nadmorskim Sopocie. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być wynajem.Oczywiście idealnie (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-05-31

Rynek wynajmu w Warszawie

Czy outsourcing księgowości ma sens?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Czy outsourcing księgowości ma sens? (...) Prowadząc własną działalność gospodarczą mamy świadomość, jak istotna jest właściwie prowadzona księgowość. Możemy zdecydować się na zatrudnienie księgowej, która będzie zajmowała się naszymi finansami, bądź możemy skorzystać z pomocy zewnętrznej firmy oferującej usługi księgowe Biura rachunkowe działają w większości miast, w związku z czym znalezienie takiego usługodawcy nie powinno być problemem. Ważne jest (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2013-10-16

Czy outsourcing księgowości ma sens?

Ochrona dziedzictwa kulturowego

Powiązane tagi: dofinansowania, ekonomia, fundusze europejskie, pieniądz, przedsiębiorstwa

Ochrona dziedzictwa kulturowego (...) Każdy się chyba zgodzi, że rzeczą z której my Polacy powinniśmy być dumni to tożsamość narodowa i polska kultura. Nie ulega też wątpliwości, że dziedzictwo kulturowe to ważny instrument do podnoszenia renomy Polski na świecie i europie. Co ma być najmocniej rozpoznawalną i łączoną z Polską rzeczą. W związku z tym chronienie dziedzictwa kulturowego jest niesłychanie poważna bo w największym stopniu kształtuje ona (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2013-02-28

Ochrona dziedzictwa kulturowego

Własna księgowa czy biuro?

Powiązane tagi: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

Własna księgowa czy biuro? (...) Poza jedynym wyjątkiem coraz większa ilość posiadaczy firm we Wrocławiu rezygnuje z indywidualnego prowadzenia rachunkowości, ksiąg rachunkowych i podzleca do prowadzenia usługi księgowe i usługi rachunkowe wyspecjalizowanym przedsiębiorstwom z Wrocławia i okolic. Przelew zaliczki podatkowej dokonuje klient biura. Według przepisów ordynacji za podatki odpowiada całym swoim majątkiem prowadzący działalność. Mało tego, nawet jeśli w umowie z biurem rachunkowym umieścimy punkt zastrzegający jego odpowiedzialność za pomyłki i błędy, punkt ten nic nam nie da przy postępowaniu podatkowym, bo i tak izba skarbowa wyegzekwuje potencjalne kary i zaległy podatek wraz z odsetkami bezpośrednio od nas. Ordynacja podatkowa nie zawiera przepisu mówiącego o tym, że (...)

Opublikowany przez Darek P. | 2012-11-17

Własna księgowa czy biuro?

Bezpieczne ubezpieczenia z brokerem

Powiązane tagi: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, ubezpieczenia

Bezpieczne ubezpieczenia z brokerem (...) aktywnej pomocy w procedurze likwidacji szkód oferowane są: negocjowanie wysokości odszkodowań i świadczeń, w razie konieczności ustanowienie kooperacji z rekomendowaną kancelarią prawniczą, pomoc już w momencie zgłaszania szkody bądź roszczenia, dbanie o przestrzeganie przez towarzystwa ubezpieczeniowe regulaminowych terminów wypłat, prowadzenie statystyki szkodowej swoich kontrahentów. Zastanawiając się nad pracą brokera wypada przede wszystkim mieć na uwadze, że brokerzy ubezpieczeniowi działają w imieniu podmiotu szukającego ochrony, nie towarzystwa ubezpieczeń. Prawdziwy broker ubezpieczeniowy dba o sprawy swojego kontrahenta, jest jego adwokatem i doradcą. Nie zabezpiecza zaś interesów jakiejkolwiek firmy ubezpieczeniowej. W przypadku budowy programu ubezpieczeniowego oferowane są: rzetelna a także (...)

Opublikowany przez Jasia P. | 2012-11-01

Bezpieczne ubezpieczenia z brokerem

Marketingowe wsparcie firm

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Marketingowe wsparcie firm (...) Nasz ośrodek badań opinii publicznej realizuje badania opinii publicznej i badania rynku przy uwzględnieniu nowoczesnych zdobyczy z dziedziny marketingu społecznego. Struktura naszej pracowni gromadzi centra badania opinii publicznej rozmieszczone w kluczowych ośrodkach miejskich w kraju. Lista firm badania opinii publicznej, jakie współpracują blisko z nami, opublikowana jest na naszej firmowej stronie internetowej. Wyszukacie tam również opisy wykorzystywanych przez nas rodzajów badania opinii publicznej w podziale rzeczowym oraz tematycznym (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2010-10-31

Marketingowe wsparcie firm