Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Adwokat Waśko w mieście Piła

Powiązane tagi: adwokat, biznes, ekonomia, pieniądz, piła, prawo

Adwokat Waśko w mieście Piła (...) O roli adwokatów w dzisiejszych czasach chyba mówić nie trzeba. Na każdym kroku możemy "naciąć" się na kruczki prawne i bez pomocy adwokatów i radców prawnych, ciężko by nam było normalnie funkcjonować w dzisiejszym Świecie. Ale dziś chciałbym (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-05-24

Adwokat Waśko w mieście Piła

Jak uniknąć utraty nieruchomości i ruchomości

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, komornik, prawo

Jak uniknąć utraty nieruchomości i ruchomości (...) Jeżeli zbyt długo zalegamy z płaceniem czynszu za mieszkanie, powinniśmy wziąć pod uwagę, że po nazbieraniu się sporej sumy zaległości, nasze mieszkanie może zająć Komornik Sądowy Damian Skóra z Bydgoszczy Jeżeli już to nastąpi, sprawa nie będzie wyglądała zbyt ciekawie, ponieważ (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2016-05-04

Jak uniknąć utraty nieruchomości i ruchomości

Jak zostać prawnikiem?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, pieniądz, prawo

Jak zostać prawnikiem? (...) Jeśli zastanawiamy się nad wyborem swojej dalszej drogi edukacji, na pewno zwracamy przy tym uwagę na zawody, które mogą nam zapewnić jak najwyższe zyski. W końcu wszyscy staramy się jak najwięcej zarabiać. Pieniądze są nam potrzebne do normalnego funkcjonowania. Zastanówmy się więc przez chwilę, jakie osoby i na jakich stanowiskach zarabiają najwięcej. Jedną z takich osób na (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2015-11-03

Jak zostać prawnikiem?

Ubezpieczenia

Powiązane tagi: adwokat, odszkodowania, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenia (...) spornych spraw przejmuje kancelaria prawna, próbując rozwiązać je na drodze sądowej. W tym procesie bierze udział przede wszystkim adwokat z Wrocławia i osoby zaangażowane w te kwestie takie jak na przykład radca prawny. Są one bardzo zaangażowane w te właśnie kwestie z uwagi na specjalizację w jakiej się ukierunkowali po swoich studiach prawniczych. Przykład takiej kancelarii pomocnej w odszkodowaniach i nie tylko możemy znaleźć na stronie .Z takimi specjalistami uzyskiwanie odszkodowań jest zdecydowanie prostsze niż w przypadku (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-05-08

Ubezpieczenia

Prawnik na rozwód

Powiązane tagi: prawo, prawo rodzinne, rozwód

Prawnik na rozwód (...) Małżeństwa coraz częściej się rozpadają, słowo "rozwód" nie jest już nikomu obce. Rozwieść się z głową i bez stresu to zadanie praktycznie niemożliwe do wykonania. Pomóc w tym może jednak dobry adwokat (przykład takiego można znaleźć na stronie kancelarii adwokackiej ). Prawnik jest osobą, do której można przyjść, wyżalić się, subiektywnie przedstawić sytuację i znaleźć skuteczne rozwiązania. Na podstawie wstępnych ustaleń pomoże on napisać dobry, skuteczny pozew rozwodowy. Po jego przyjęciu przez drugą stronę doradzi strategię zeznań w (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-02-03

Prawnik na rozwód

Radca prawny radzi

Powiązane tagi: biznes, odszkodowania, prawo

Radca prawny radzi (...) Odzyskiwanie odszkodowania po wypadku komunikacyjnym nie musi być drogą przez mękę. W przypadku zdarzenia na drodze nie leżącego po naszej stronie można starać się o odszkodowanie z paru źródeł. Najważniejsza jest dokumentacja powypadkowa, im większa i lepiej, rzetelniej gromadzona tym większa szansa na uzyskania wyższego odszkodowania. W przypadku poważniejszej kolizji dobrze jest aby na miejsce wypadku zostały wezwane odpowiednie służby: policja, pogotowie gdy są ranni lub ofiary śmiertelne czy straż pożarna (np. w przypadku wycieku niebezpiecznej substancji lub gdy trzeba rozcinać części karoserii).Jeżeli po kolizji zostanie wezwana policja to po potwierdzeniu zeznań trzeba spisać numer polisy. Co zrobić gdy chcemy uniknąć formalności, punktów karnych i niepotrzebnie fatygować stróżów prawa? (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2013-09-13

Radca prawny radzi