Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Biura rachunkowe

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

Biura rachunkowe (...) Od wielu lat świetnie funkcjonuje powiedzenie, że człowiek w życiu musi zrobić tylko dwie rzeczy - umrzeć i rozliczyć się z urzędem skarbowym. Całą resztę może wykonać, ale nie musi. Pomijając konieczność śmierci jako elementu życia, niezaprzeczalnym pozostaje fakt, że urząd skarbowy jest instytucją, która o swoje interesy dba, jak nikt inny. Wszelkie próby oszukania jej i niepłacenia należnych podatków, (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-02-02

Biura rachunkowe

Pomoc podatkowa

Powiązane tagi: ceny, finanse, pieniądze, podatki

Pomoc podatkowa (...) Propozycja kancelarii podatkowej obejmuje:Ceny transferowe:- nadzór a także kontrola nad dokumentacją podatkową sporządzoną przez Klientów.- fachowe doradztwo w zakresie cen używanych w interesach pomiędzy powiązanymi podmiotami.- niwelowanie ryzyka podatkowego pomiędzy podmiotami powiązanymi.- sporządzaniu (...)

Opublikowany przez Jasia P. | 2012-11-08

Pomoc podatkowa