Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi (...) możliwość szybkiego pakowania przedmiotów o nieregularnych kształtach dzięki wykorzystaniu folii termokurczliwej. Taka metoda pozwala zaoszczędzić czas pakowania nieforemnego przedmiotu do minimum. Dodatkowo zastosowane dobre opakowania ochronne zawierają specjalne wypełniacze umożliwiające stabilizację przedmiotu w pudełku tak by (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2019-01-01

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi

Spółki zagraniczne - sposób na podatki?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, pieniądz

Spółki zagraniczne - sposób na podatki? (...) Założenie spółki zagranicznej jest o wiele tańszym rozwiązaniem w porównaniu do dedykowanych funduszy inwestycyjnych zamkniętych. Nie tylko pozwala zmniejszyć, ale w niektórych przypadkach nawet zlikwidować opodatkowanie. Chociaż może być ono także odroczone. Ponadto działanie takiej spółki może odbywać się w sposób anonimowy. Założenie spółki za granicą daje możliwość bycia bardziej stabilnym, a dodatkowo bardziej przyjaznym w odniesieniu do otoczenia prawnego.Spółki zagraniczne są niezmiernie korzystne między innymi dla inwestorów giełdowych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-08-01

Spółki zagraniczne - sposób na podatki?

Organizowanie eventów

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Organizowanie eventów (...) nastawionych na innego typu zabawy? A może chcemy wraz ze swoimi pracownikami coś zwiedzać?Większość firm dysponuje już sprawdzonymi scenariuszami tego typu imprez, dlatego decydując się na daną firmę możemy już poznać jej dotychczasowe dokonania. Dobrze jest takze zapoznać się z jej dotychczasowym portfolio w internecie - większość firm umieszcza informacje ze (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-04-24

Organizowanie eventów

Grupa Kapitałowa CRK z Ostrowa Wielkopolskiego

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, gospodarka, grupa, kapitał, pieniądz, spółka

Grupa Kapitałowa CRK z Ostrowa Wielkopolskiego (...) ostrowski sport. Jest to o tyle ważne, że pozwala na sportowy rozwój młodych ludzi. Mogą robić karierę, rozwijać swoje umiejętności, mają pasję. Jak donoszą informacje z Ostrowa wlkp, co roku ostrowska Stal (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2017-03-27

Grupa Kapitałowa CRK z Ostrowa Wielkopolskiego

Korzystanie z usług biura tłumaczeń

Powiązane tagi: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

Korzystanie z usług biura tłumaczeń (...) niezbędne. Nawet, jeżeli władamy obcym językiem w sposób komunikatywny, powinniśmy zaufać ekspertom w swojej dziedzinie i powierzyć im przetłumaczenie naszej umowy.Wiele osób ma obawy ze zleceniem tłumaczenia osobom trzecim, w związku z tym, że nie mają zaufania do obcych, którzy poniekąd będą mieć wgląd w ich poufną dokumentację. Pamiętajmy o tym, że osoby takie są specjalnie szkolone i posiadają uprawnienia do tłumaczeń (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2017-03-05

Korzystanie z usług biura tłumaczeń

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka (...) najczęściej ze stali nierdzewnej, są najczęściej instalowane z zaworami oddechowymi.co w wielu przypadkach zapobiega eksplozji, w razie zmiany ciśnienia. Warto wiedzieć, że wkład filtrów oddechowych dobierany jest pod kątem specyfiki danego procesu. Jest więc inny w przypadku sprzętu ratującego życie człowieka, inny w przypadku maszyn przemysłowych. (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-01-22

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka

Firma sprzątająca w Lublinie

Powiązane tagi: biznes, czystość, firma, pieniądz, przedsiębiorstwa, sprzątanie

Firma sprzątająca w Lublinie (...) budynku lub budynkach, w zależności od ilości podpisanych umów. W nagłych, nieplanowanych wypadkach, na przykład po zebraniach z dużą ilością personelu czy też imprezach świątecznych serwis utrzymania czystości taki jak sprzątanie biur jest na zawołanie. Bardzo profesjonalnie i w jak (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2016-07-17

Firma sprzątająca w Lublinie

Zegarek - więcej niż czasomierz

Powiązane tagi: biznes, dom, finanse, pieniądz, ściana, wygląd, zegarek

Zegarek - więcej niż czasomierz (...) treningowymi, gdzie zakupić można najnowsze cudeńka technologiczne, zaklęte po postacią zegarków dla aktywnych. Stwarzają one nawet możliwość łączności ze smartfonem i laptopem, archiwizowania danych i analizowania ich. Do tego oferują pomiar (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-07-11

Zegarek - więcej niż czasomierz

Instalacja brodzika do prysznica

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Instalacja brodzika do prysznica (...) prysznicowy, aby był dobry? Nie ma wątpliwości, że jeżeli się na tym nie znamy, to nie powinniśmy samodzielnie podejmować decyzji.Urządzając nowy dom mamy wiele rzeczy na głowie i nie sposób wszystko ogarnąć samemu. Warto radzić się ludzi, którzy znają się na konkretnych rzeczach. Dlatego też wydaje (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2016-07-05

Instalacja brodzika do prysznica

Adwokat Waśko w mieście Piła

Powiązane tagi: adwokat, biznes, ekonomia, pieniądz, piła, prawo

Adwokat Waśko w mieście Piła (...) jednym znają się lepiej, a na czymś innym trochę mniej. Ta placówka ma najwyższy w Polsce procent wygranych spraw rozwodowych, to zastraszające jak skuteczni, w tej dziedzinie prawnej są. Jeśli interesuje Cię Adwokat w sprawach rozwodowych, to musisz (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-05-24

Adwokat Waśko w mieście Piła

Tworzenie reklamy przez Clipshop

Powiązane tagi: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

Tworzenie reklamy przez Clipshop (...) ruchoma reklama ciągle ma się dobrze. Firma produkująca animacje reklamowe może zapewnić produktowi reklamę, którą przyjemnie będzie się oglądało. Tak powstaje też reklama wirusowa. Umieszcza się w sieci ciekawy, zabawny film lub mini-gierkę, którą zaciekawieni ludzie rozsyłają dalej swoim znajomym. W ten sposób więcej osób dowiaduje się o naszym produkcie, w dodatku reklama, którą otrzymali, pochodzi z wiarygodnego dla nich źródła. Nie podejrzewają znajomej lub przyjaciela o chęć sprzedania im danej rzeczy, dlatego też nie podchodzą do (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2016-05-09

Tworzenie reklamy przez Clipshop

Jak zostać prawnikiem?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, pieniądz, prawo

Jak zostać prawnikiem? (...) będziemy mogli je później wpisać do swojego CV. A jeśli nasz życiorys będzie naprawdę atrakcyjny, sami na tym wiele zyskamy. Nasi pracodawcy z chęcią przyjmą nas wtedy na wybrane stanowiska, a my będziemy mogli zacząć działać w wybranym wcześniej zawodzie.Jeśli więc już ukończymy pomyślnie takie studia, pomyślmy o zdobyciu doświadczenia. W końcu każdy niemiecki adwokat (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2015-11-03

Jak zostać prawnikiem?

Jak zorganizować przyjęcie?

Powiązane tagi: ekonomia, hostessy, marketing, pieniądz, promocja, przedsiębiorstwa

Jak zorganizować przyjęcie? (...) firmie. A to przyniesie sporo zysków całej naszej firmie. Oczywiście jeśli jednak nie prowadzimy własnego biznesu, wcale nie musimy rezygnować z organizowania przyjęć. Wystarczy, że po prostu zaprosimy swoich znajomych na kameralną imprezę. Nie musimy (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2015-11-01

Jak zorganizować przyjęcie?

Kantor- internetowy czy zwykły?

Powiązane tagi: biznes, kantory, kursy walut, pieniądz, przedsiębiorstwa

Kantor- internetowy czy zwykły? (...) przewalutowania i ją zlecić. W wyniku tej operacji po kilku godzinach przewalutowana kwota pojawi się na wskazanym przez nas koncie. Jest to bardzo szybka metoda, dostępna o każdej porze dnia i nocy, ale minusem jest konieczność posiadania konta walutowego, które nie wszyscy mają. Wymiana waluty u osoby prywatnej Ponieważ nadal można spotkać się z handlarzami walutą warto się chwilę zastanowić (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2015-05-12

Kantor- internetowy czy zwykły?

Porządnie wysprzątane wnętrze

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, pieniądz, usługi

Porządnie wysprzątane wnętrze (...) sprzętem - silne odkurzacze, maszyny piorące, odpowiednie zestawy mopów czy ścierek. To wszystko również przyczynia się do skuteczności jego działania oraz efektu końcowego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto również wspomnieć, że doświadczeni pracownicy serwisu radzą sobie ze sprzątaniem znacznie szybciej. Dzięki temu gruntowne posprzątanie nawet dużego obiektu (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-03-07

Porządnie wysprzątane wnętrze

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?

Powiązane tagi: biznes, finanse, konferencje, pieniądz, tłumaczenia

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń? (...) stanowisku.Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych może być na stałe montowany w pomieszczeniach konferencyjnych w formie specjalnych systemów pozwalających na tłumaczenie wypowiedzi nawet w kilkunastu językach dla kilkuset lub kilku tysięcy osób naraz. Istnieją także specjalne przenośne systemy do tłumaczenia symultanicznego. Są to systemy, które można (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-02-08

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?

Private equity vs venture capital

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, inwestowanie, pieniądz

Private equity vs venture capital (...) Obydwie formy inwestowania – z jednej strony i pozyskiwania kapitału – z drugiej, cieszą się sporą popularnością zarówno wśród inwestorów, jak i firm poszukujących nowych źródeł kapitału donosi dom maklerski Czym się różnią inwestycje typu private equity i venture capital ? Która forma inwestowania jest bardziej rentowna, a która bezpieczniejsza? Specyfika private equityFundusze inwestycyjne typu private equity gromadzą inwestorów chcących lokować kapitał i dofinansowywać spółki z dobrą historią, o stabilnej sytuacji i ugruntowanej (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2014-09-22

Private equity vs venture capital

Nagrody dla pracowników

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, pieniądz

Nagrody dla pracowników (...) Niektóre firmy w dowód uznania dla swoich pracowników fundują im rewelacyjne premie, w najrozmaitszych formach. Może być to ekwiwalent pieniężny, bony na zakupy, czy wyjazd motywacyjny.Ostatnia z form popularna jest szczególnie pośród dużych firm, czy wielkich korporacji, które stać na opłacenie bardzo drogich podróży dla wybijających się pracowników, a także dla swoich biznesowych partnerów. wyjazdy integracyjne dla firm te, to najczęściej ekskluzywne wycieczki do najróżniejszych miejsc, egzotycznych zakątków świata, gdzie w przyjaznej atmosferze i na całkowitym luzie, wszyscy uczestnicy takiej podróży mają okazję na pełen relaks i integrację zespołu. Popularnym kierunkiem takich wyjazdów, są miejsca, do (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-09-22

Nagrody dla pracowników

Czy istnieją raje podatkowe?

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, pieniądz

Czy istnieją raje podatkowe? (...) Każda firma a raczej jej prowadzenie wiąże się zazwyczaj z kosztami. Mogą być one bardzo różnorodne ich wysokość zależy przede wszystkim albo rzec można w bardzo dużej mierze od tego, ile firma będzie musiała opłacać podatków.W naszym kraju są to dość spore sumy nie dziwi więc to, że coraz więcej właścicieli firm poszukuje sposobu na to aby zmniejszyć ich wysokość. Poszukiwanie sposobów i wykorzystywanie tych dostępnych do zmniejszenia kwot opłacanych podatków to tak zwana optymalizacja podatkowa. Pomocne mogą być przy tym takie serwisy, jak np. .Teraz z takich możliwości korzysta co roku coraz więcej firm. Zazwyczaj decydują się na to, aby wykorzystać tak zwane raje podatkowe. (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-08-16

Czy istnieją raje podatkowe?

Biura rachunkowe

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

Biura rachunkowe (...) Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Reprezentuje przedsiębiorcę przed instytucjami, co z kolei zwalnia go z odpowiedzialności za popełniane przez biuro błędy i niedotrzymywanie terminów. Warto też pamiętać, że każde biuro rachunkowe skupia prawdziwych fachowców w dziedzinie podatków i ich kompetencje gwarantują bezpieczeństwo świadczonych usług. Niezwykle pomocnym dla każdego przedsiębiorcy okazać się też (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-02-02

Biura rachunkowe

Czym jest e-sąd?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, pieniądz

Czym jest e-sąd? (...) E-sąd jest diabelskim wynalazkiem obecnych czasów. Dzięki jego pracy coraz więcej osób ma możliwość zarabiania na długach. E-sąd, czyli sąd elektroniczny, działający wirtualnie oraz rozpatrujący najprostsze sprawy, działa od 2010 roku. Jego ofiarą padły setki tysięcy osób. Ofiarą, ponieważ pozwy były przygotowywane niejednokrotnie z pogwałceniem obowiązujących przepisów: nie zawierały pełnych danych lub domagały się spłaty nieistniejącego kredytu lub długu mocno przeterminowanego. Sędziowie, prokuratorzy oraz prawnicy zwracali uwagę na złe działanie e-sądu i alarmowali. Dopiero po trzech latach działania e-sądu ustawodawca zareagował i wprowadził ustawę, ograniczającą możliwość działania e-sądu. Lepiej (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2013-12-06

Czym jest e-sąd?

Czy outsourcing księgowości ma sens?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Czy outsourcing księgowości ma sens? (...) zwłaszcza dla dużych działalności gospodarczych, w jakich obowiązki księgowe mają szeroki zakres i należy je powierzać wyłącznie osobom z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą teoretyczną z działu finansów. Decydując się na ofertę firmy możemy mieć pewność, że księgi rachunkowe w naszej firmie są prowadzone bezbłędnie i z należytą starannością. Zakres oferowanych usług jest na tyle obszerny, że większość (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2013-10-16

Czy outsourcing księgowości ma sens?

Usługi spedycyjne

Powiązane tagi: biznes, finanse, pieniądz

Usługi spedycyjne (...) Spedycja morska prowadzona poprzez transport kontenerów morskich prawie zupełnie zdominowała światową spedycję morską i wyparła transport drobnicowcami. Jednostki drobnicowe jako droższa opcja dla kontenerowców są w głębokim odwrocie. Obecnie aż dziewięćdziesiąt dwa procent drobnicy w kontenerach transportuje się. Nowoczesny transport morski realizowany jest w bazowych dwóch rodzajach. Starsza z form transportu morskiego to transport wodny drobnicy statkami zwanymi masowcami. Przy udziale spedycji morskiej tego typu przede wszystkim transportowane są produkty sypkie lub płynne. Pozostała część surowców transportowana jest przy użyciu kontenerów w globalnej logistyce morskiej. Wprowadzenie kontenerów morskich wygenerowało wielkie globalne oszczędności szczególnie jeśli chodzi o czas rozładunku i załadunku okrętów w portach. Polska jest krajem, przez które (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2013-04-16

Usługi spedycyjne

Ochrona dziedzictwa kulturowego

Powiązane tagi: dofinansowania, ekonomia, fundusze europejskie, pieniądz, przedsiębiorstwa

Ochrona dziedzictwa kulturowego (...) infrastruktury kultury o znaczeniu ponadregionalnym - zwiększenie zainteresowania Polską dla turystów i inwestorów Polecamy zapoznać się z wywiadem jakiego dr Monika Smoleń odnośnie nadzieji które dały fundusze europejskie dla polskiej kultury. Ubiegać się o wsparcie finansowe może wiele instytucji warto wymienić z tej grupy instytucje kultury, organizacje pozarządowe, kościół, szkoły o charakterze artystycznym, archiwa (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2013-02-28

Ochrona dziedzictwa kulturowego

Spada liczba kredytów gotówkowych

Powiązane tagi: debet, ekonomia, finanse, kredyty, pieniądz, pożyczki

Spada liczba kredytów gotówkowych (...) nie musisz się spowiadać na jaki cel wydasz otrzymaną mamonę. Czy oferta banków nie jest zbyt zagmatwanaCo ciekawe, mimo że banki posiadające nadzór KNF nie posiadają tak korzystnych i zrozumiałych propozycji w temacie proponowanych pożyczek co może odstraszać swoich kredytobiorców. Możliwe, że taki stan rzeczy jest przyczyną do stale przybywającej liczby instytucji proponujących pożyczki bez zaświadczeń. Nie istotna historia kredytowa O pożyczkę online via sms lub kredyt przez internet może starać się zatem klient który potrzebuje błyskawicznego zastrzyku pieniędzy. Otrzymanie pożyczki przez Internet nie dyskwalifikuje również zarejestrowanie wierzyciela do Krajowego Rejestru (...)

Opublikowany przez Darek P. | 2012-11-19

Spada liczba kredytów gotówkowych

Własna księgowa czy biuro?

Powiązane tagi: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

Własna księgowa czy biuro? (...) podpis umocowanego pełnomocnika na formularzu podatkowym zwalnia prowadzącego działalność od odpowiedzialności. I to on jest odpowiedzialny za jego prawidłowość i wyliczenie kwoty. Jeżeli zatem biuro księgowe we Wrocławiu niedoszacuje podatek - niezależnie od tego z jakiego powodu - zaległość zsumowaną z odsetkami zawsze płaci prowadzący działalność. Biura ta rozliczają podatki, prowadzą ewidencje, składają wszystkie niezbędne deklaracje i dokumenty do stosownych urzędów. Jeżeli biura rachunkowe czy też biura księgowe popełniają błędy i nakazują przelać zbyt niską kwotę a konto zaliczki podatku, a urząd skarbowy to wywęszy, odpowiedzialność spadnie centralnie na prowadzącego działalność Jeżeli sądzisz, że cedując prowadzenie ksiąg (...)

Opublikowany przez Darek P. | 2012-11-17

Własna księgowa czy biuro?

Bezpieczne ubezpieczenia z brokerem

Powiązane tagi: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, ubezpieczenia

Bezpieczne ubezpieczenia z brokerem (...) odpowiedzialności cywilnej członków zarządu spółki kapitałowej jest bardzo popularnym typem zabezpieczenia w firmach kapitałowych zarejestrowanych w Europie Zachodniej czy USA. Ubezpieczenie OC członków zarządu ma na celu zabezpieczać członków zarządu przed roszczeniami pieniężnymi wysuwanymi przez osoby fizyczne czy inne podmioty gospodarcze. Kompleksowa obsługa brokerska proponowana przez naszą firmę brokerską zakłada: ułożenie indywidualnego programu ubezpieczenia, kontrolę oraz obsługę wdrożonego programu, aktywne wsparcie w procedurze usuwania szkody. Do szczegółowego zakresu naszych usług należą takie działania jak: ubezpieczenie budowy dla inwestora, ubezpieczenia firm, ubezpieczenia działań biznesowych i podmiotów gospodarczych, gwarancje ubezpieczeń - wyliczanie i selekcja. W obszarze (...)

Opublikowany przez Jasia P. | 2012-11-01

Bezpieczne ubezpieczenia z brokerem

Marketingowe wsparcie firm

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Marketingowe wsparcie firm (...) badawczej. Zakończone badania marketingowe oraz wyniki zebrane w ankietach dowiodły,iż pracodawcy wolą zatrudniać pracowników na bazie tradycyjnej umowy o pracę. Znany jest taki typ badań rynku, w którym rolę zasadniczą odgrywa ewaluacja i socjologia społeczna. Są to tak zwane badania ewaluacyjne, których przykłady realizacji odnajdziecie w opublikowanych przez nas materiałach podłączonych na witrynie www. Połączenie metod stosowanych w socjologii a także wiedzy badawczej zaskutkowało pojawieniem się nadzwyczaj skutecznej metody badań (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2010-10-31

Marketingowe wsparcie firm