Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Paweł Różański | 2018-06-06

Pieczątki i ksero to nie problem
Założyłeś niedawno firmę i masz wiele na głowie? Duża ilość księgowości? Potrzebujesz kopi dokumentów? Zapraszamy do naszego punktu ksero! Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie kopiowania, drukowania, skanowania, a duże zlecenia i krótkie terminy to nasza specjalność. Oferty kserowania preferujemy na papierze A4 i A3, jednostronne lub dwustronne zależy od wymogów klienta.

Oczywiście wszystko odbywa się na papierze wysokiej jakości przystosowanym do kserowania. W swoim wachlarzu usług posiadamy również wyrób pieczątki, która jest nieodłącznym elementem każdej firmy. 
Każdy odbiorca oczekuje od producenta przede wszystkim wysokiej jakości. Warto, by oprócz tego pieczątka była także wytrzymała, trwała, estetyczna… Spełniamy wszystkie Państwa oczekiwania i zaskakuje szeroką gamą produktów. 
Pomożemy dobrać Ci rozmiar i kształt. Zadbamy o umieszczenie wszystkim najważniejszych informacji Twojej firmy którymi są: nazwa działalności gospodarczej, adres, NIP oraz numer kontaktowy. 
Oferujemy zarówno popularne datowniki i numeratory, jak również eleganckie pieczątki firmowe, bankowe i dla sportowców. Dajemy możliwość wyrobu pieczątki z logo i hasłem reklamowym, jak również wygodne w użyciu modele kieszonkowe. Gwarantujemy, że wszystkie dostępne u nas pieczątki i stemple to produkty wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, które wyróżniają się stylowym wzornictwem, długą żywotnością i niezwykłą trwałością. Proponowane przez nas produkty nie tylko podniosą prestiż Państwa firmy, ale także będą najlepszą wizytówką Was samych. Zapraszamy!

Oto co uchwycił nasz reporter


pieczątki
ksero


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90