Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Pieczątki i ksero to nie problem

Powiązane tagi: ksero, pieczątki

Pieczątki i ksero to nie problem (...) Założyłeś niedawno firmę i masz wiele na głowie? Duża ilość księgowości? Potrzebujesz kopi dokumentów? Zapraszamy do naszego punktu ksero! Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie kopiowania, drukowania, skanowania, a duże zlecenia i krótkie terminy to nasza specjalność. Oferty kserowania preferujemy na papierze A4 i A3, jednostronne lub dwustronne zależy od wymogów klienta. Oczywiście wszystko odbywa się na papierze wysokiej jakości przystosowanym do kserowania. W swoim wachlarzu usług posiadamy również wyrób pieczątki, która jest nieodłącznym elementem każdej firmy. Każdy odbiorca oczekuje od producenta przede wszystkim wysokiej jakości. Warto, by oprócz tego pieczątka była także wytrzymała, trwała, estetyczna… Spełniamy wszystkie Państwa oczekiwania i (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2018-06-06

Pieczątki i ksero to nie problem