Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-04-24

Organizowanie eventów
Obecnie w każdym większym mieście takim jak Warszawa czy Kraków znajduje się co najmniej jedna firma, której specjalnością jest organizacja eventów i imprez. Nic dziwnego, to bardzo interesujący sposób na wspólne spędzacie czasu - czy to przez pracowników jednej firmy, czy na przykład rodziny związane z jedną szkołą lub przedszkolem.
Firmy eventowe
zajmują się organizowaniem również takich imprez, jak pikniki rodzinne - w ich trakcie uczestnicy mogą wziąć udział w licznych tematycznych konkursach, posłuchać lokalnych artystów, skosztować tradycyjnych specjalności czy dań z grilla. Tego typu wydarzenia najczęściej oczywiście organizowane są w trakcie lata i w ciepłe jesienne miesiące.
Organizacja wyjazdu firmowego
Jeśli jesteśmy zainteresowani zorganizowaniem wyjazdu integracyjnego dla pracowników naszej firmy, warto zwrócić się po pomoc do specjalistów. Zajmą się oni wszystkim - od organizacji noclegów, poprzez rozrywki, catering i dojazd oraz powrót. Wystarczy tylko zgłosić nam nasze oczekiwania - czy impreza ma być tematyczna? Czy poszukujemy rozrywek sportowych czy bardziej nastawionych na innego typu zabawy? A może chcemy wraz ze swoimi pracownikami coś zwiedzać?
Większość firm dysponuje już sprawdzonymi scenariuszami tego typu imprez, dlatego decydując się na daną firmę możemy już poznać jej dotychczasowe dokonania. Dobrze jest takze zapoznać się z jej dotychczasowym portfolio w internecie - większość firm umieszcza informacje ze zdjęciami na swojej stronie lub fanpage'u na facebooku.
Uwaga!
decydując się organizowanie wyjazdu integracyjnego, warto jest zastanowić się, czy wybrany przez nas typ rozrywki będzie odpowiedni dla większości pracowników. W innym przypadku nawet najlepsza firma eventowa będzie miała problem, aby cała grupa świetnie się bawiła.
Tekst powstał przy współpracy z http://www.capitalevent.pl

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90