Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Ubezpieczenia

Powiązane tagi: adwokat, odszkodowania, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenia (...) polisa ubezpieczeniowa chroni nas przed wymienionymi w niej skutkami niekorzystnych dla nas zdarzeń, przy czym jednak należy zwrócić szczególną uwagę na to, jakie zdarzenia są w niej opisane, gdyż może okazać się, że nieobecne są w niej akurat pojedyncze przypadki które nas spotkają, a w efekcie których ubezpieczalnia odmówi nam wypłaty naszej należności.O ile ubezpieczalnie bardzo chętnie przyjmują nowych klientów w swoje progi o tyle wypłacenie odszkodowania w nie jest już tak prostą czynnością. W związku z tym wiele (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-05-08

Ubezpieczenia

Radca prawny radzi

Powiązane tagi: biznes, odszkodowania, prawo

Radca prawny radzi (...) Należy sporządzić bardzo szczegółowe oświadczenie, w którym powinno znajdować się stwierdzenie drugiego z uczestników wypadku, że on jest winien kolizji bez żadnych wątpliwości. Tu też wpisać należy pełne dane osobowe i dane pojazdu. W oświadczeniu takim również powinien znaleźć się szczegółowy opis zdarzenia, z datą, godziną i miejscem powstania kolizji. Warto też wymienić się numerami telefonów.Kolejnym etapem jest prawidłowe leczenie i rehabilitacja. Po każdej kolizji warto udać się do lekarza na obdukcję. Najlepiej zrobić to dzień po wypadku, ponieważ wtedy mija największy stres i czujemy faktyczny ból pourazowy. Na pogotowiu najczęściej zalecają noszenie kołnierza ortopedycznego i przyjmowanie leków uśmierzających ból. W takich okolicznościach należy bezwzględnie podporządkować (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2013-09-13

Radca prawny radzi