Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-09-22

Nagrody dla pracowników
Niektóre firmy w dowód uznania dla swoich pracowników fundują im rewelacyjne premie, w najrozmaitszych formach.

Może być to ekwiwalent pieniężny, bony na zakupy, czy wyjazd motywacyjny.

Ostatnia z form popularna jest szczególnie pośród dużych firm, czy wielkich korporacji, które stać na opłacenie bardzo drogich podróży dla wybijających się pracowników, a także dla swoich biznesowych partnerów.

wyjazdy integracyjne dla firm te, to najczęściej ekskluzywne wycieczki do najróżniejszych miejsc, egzotycznych zakątków świata, gdzie w przyjaznej atmosferze i na całkowitym luzie, wszyscy uczestnicy takiej podróży mają okazję na pełen relaks i integrację zespołu.

Popularnym kierunkiem takich wyjazdów, są miejsca, do których prawdopodobnie nagradzana osoba nie miałaby okazji pojechać sama. Ma to związek z wysoką ceną takiego wyjazdu, który poza samym przejazdem, czy przelotem pokrywa wszelkie koszty utrzymania nagradzanego pracownika. Dla przykładu, może być to podróż do Japonii, gdzie rzadko zawitać może i w pełni korzystać z wszelkich atrakcji zapewnianych przez hotel, Europejczyk, zarabiający nawet pensję powyżej średniej krajowej.

Wyjazdy takie, to nie tylko sposób nagradzania szczególnie wybijających się pracowników. To okazja do nawiązania fantastycznych kontaktów biznesowych, a także motywacja dla całej kadry do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i większego angażowania się w pracę na rzecz firmy. To olbrzymi impuls do bycia coraz lepszym, a zarazem inwestycja firmy w swoich pracowników. Dlaczego? Bo tak zmotywowany pracownik ściśle identyfikuje się ze swoim pracodawcą i z firmą, angażując się w pracę dla jej dobra. Bo kto nie chciałby działać na rzecz firmy, która wysyła w podróż do Japonii, która dba o relaks i komfort swoich pracowników?

To kapitalne rozwiązanie, choć z pewnością nie należące do najtańszych. Jednak potężne korporacje zdając sobie sprawę z faktu, iż efektywność czyjejś pracy w dużej mierze zależy od stopnia jego zadowolenia, mogą pozwolić sobie na tak fantastyczne dopieszczenie pracownika. A jednocześnie zapewnić sobie jego lojalność. To inwestycja, która działa z korzyścią dla obu stron.


 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

Oto co uchwycił nasz reporter


finanse
ekonomia
pieniądz


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90