Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-12-28

Mikołajki i imprezy nie tylko dla dzieci
Jak co roku 6 grudnia obchodzimy święto ku czci świętego Mikołaja.

Dzień niezwykle radosny i wyczekiwany przez najmłodszych za sprawą drobnych upominków. Rodzice nocą z 5 na 6 grudnia obdarowują swoje pociechy, wkładając słodycze do dużych skarpet, butów lub umieszczając drobne prezenty pod poduszką. Przyjęło się, że w szkołach również organizowane są mikołajki dla dzieci. Każde z nich losuje karteczkę z imieniem kolegi lub koleżanki, której ma sprawić drobny upominek. U najmłodszych to święty Mikołaj zajmuje się prezentami. Wszystkiemu towarzyszy podniosła atmosfera i ekscytacja. Nie codziennie maluchy mogą zobaczyć się z brodatym panem o pękatym brzuszku. Paczki świąteczne przygotowywane są za niewielką opłatą rodziców, a najczęściej są to smaczne łakocie i maskotki. Aby otrzymać taką paczuszkę trzeba na nią oczywiście zasłużyć. Dzieci w towarzystwie Mikołaja mogą zaprezentować przygotowane przez siebie wierszyki, piosenki lub opowiadają śmieszne kawały. Popularne stało się również zapraszanie do zabawy profesjonalnych animatorów z kidsplanet.com.pl
Imprezy mikołajkowe organizowane są także w gronie osób dorosłych. Każdy zasługuje w tym dniu na odrobinę przyjemności i oderwania od szarej rzeczywistości. Pracownicy firmy spotykają się w ustalonym miejscu, może nim być restauracja i zarazem gustowna kolacja lub wynajęty catering do firmy, który zadba o podniebienie naszych pracowników. Mikołajki dla firm są coraz powszechniejszym zjawiskiem, a zarazem podziękowaniem pracodawcy za dobrze wykonaną pracę. Dodatkową zaletą takich uroczystości jest oczywiście zacieśnianie więzi między pracownikami i stanowią dobry wstęp do integracji zespołu.


 • Centrum Edukacyjno Rozrywkowe dla dzieci Kids' Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 55 55
  e-mail: imprezy@kidsplanet.com.pl

  http://kidsplanet.com.pl

Oto co uchwycił nasz reporter


dzieci
zabawa
zabawki


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90