Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Powiązane tagi: biznes, budownictwo, finanse, mdm, mieszkania, przedsiębiorstwa

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm) (...) materiały zostały użyte do jego wykonania i ma to zastosowanie, zarówno do mieszkań na rynku pierwotnym jak i na rynku wtórnym. Trzeba pamiętać, że mieszkania w programie mdm często są oddalone od centrum miasta, ale w przypadku Nowego Dworu Mazowieckiego może to się okazać plusem, bo nie (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-10-20

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Rynek wynajmu w Warszawie

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, mieszkania, nieruchomości, ogłoszenia, przedsiębiorstwa

Rynek wynajmu w Warszawie (...) wartości kupowanego na kredyt mieszkania lub domu.Z oczywistych względów nie tylko studenci rzadko mogą sobie na to na początku pozwolić. Zwłaszcza, że mało kto po zmianie pracy lub rozpoczęciu studiów od razu przeprowadza się do Warszawy na stałe. Z reguły rodzina i bliscy zostają w poprzednim miejscu (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-05-31

Rynek wynajmu w Warszawie