Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Biura rachunkowe

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

Biura rachunkowe (...) może i przed urzędem skarbowym, jak i przed kłopotami finansowymi. Mniejsze przedsiębiorstwa lub takie, które z przyczyn finansowych nie chcą zatrudniać księgowego na etat, skorzystać mogą z usług biura rachunkowego. Biuro rachunkowe zapewnić może m.in.: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, ewidencji zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Prowadzi kompleksową usługę rozliczeń z (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-02-02

Biura rachunkowe

Czy outsourcing księgowości ma sens?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, księgowość

Czy outsourcing księgowości ma sens? (...) Prowadząc własną działalność gospodarczą mamy świadomość, jak istotna jest właściwie prowadzona księgowość. Możemy zdecydować się na zatrudnienie księgowej, która będzie zajmowała się naszymi finansami, bądź możemy skorzystać z pomocy zewnętrznej firmy oferującej usługi księgowe Biura rachunkowe działają w większości miast, w związku z czym znalezienie takiego usługodawcy nie powinno być problemem. Ważne jest jednak to, by oferowane klientom usługi księgowe były wykonywane na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2013-10-16

Czy outsourcing księgowości ma sens?