Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2017-03-05

Korzystanie z usług biura tłumaczeń
Nie każdy przedsiębiorca włada językiem obcym, jednak tego rodzaju braki, nie powinny stawać na drodze do rozwijania firmy poza granicami kraju.

Jak zatem poradzić sobie z tego typu sytuacją?

Otóż przede wszystkim, w momencie pozyskania przez nas zagranicznego kontrahenta, wartym jest dokładna analiza umowy, jaką będziemy mieli zawrzeć z naszym przyszłym klientem. W związku z powyższym, tłumaczenia techniczne z zakresu ekonomii, będą tutaj niezbędne. Nawet, jeżeli władamy obcym językiem w sposób komunikatywny, powinniśmy zaufać ekspertom w swojej dziedzinie i powierzyć im przetłumaczenie naszej umowy.

Wiele osób ma obawy ze zleceniem tłumaczenia osobom trzecim, w związku z tym, że nie mają zaufania do obcych, którzy poniekąd będą mieć wgląd w ich poufną dokumentację. Pamiętajmy o tym, że osoby takie są specjalnie szkolone i posiadają uprawnienia do tłumaczeń przysięgłych w związku z czym, są prawnie zobowiązanie, do zachowania poufności.

Rodzaje tłumaczeń są tak naprawdę różne, w związku z czym, jeżeli nie mamy pewności, co do tego, czy skonstruowane przez nas pismo, czy też zwykły tekst na ulotkę, są na pewno poprawne, to biuro tłumaczeń z całą pewnością rozwieje nasze wątpliwości, tworząc dla nas poprawny gramatycznie tekst. Oczywiście zanim dokonamy wyboru odpowiedniego biura (jak https://www.fachowe-tlumaczenia.pl/), które przejmie nasze sprawy w zakresie tłumaczeń, powinniśmy zweryfikować rzetelność takiego biura i skorzystać z doświadczenia osób, które już w taką współpracę weszły, bądź kiedyś ją nawiązywały.

W związku z tym, najlepiej będzie wybrać biuro z polecenia. Jeżeli natomiast nie znamy nikogo, kto z takich usług by korzystał, to warto poszukać opinii w internecie, która bardzo często bywa pomocna w podjęciu decyzji.

Oto co uchwycił nasz reporter


ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa
tłumaczenia


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90