Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2015-11-01

Jak zorganizować przyjęcie?
Na pewno każdy z nas od czasu do czasu bierze udział w pewnych przyjęciach.

W końcu to na nich możemy się wybawić i wyszaleć. A rozrywka przynosi nam naprawdę wiele zalet. Dzięki niej zapominamy o swoich codziennych problemach i zmartwieniach. Zyskujemy przy tym mnóstwo energii do działania. Warto więc czasem samemu zorganizować takie przyjęcie. Jak to zrobić?
Wszystko zależy tutaj oczywiście od rangi naszej imprezy. Jeśli chcemy przygotować przyjęcie dla swoich pracowników, będzie to uroczystość firmowa. A podczas takiego eventu możemy również nawiązać ciekawe kontakty zawodowe. Wykorzystajmy więc to i pokażmy swoim gościom, czym się zajmujemy. W tym pomogą nam warszawskie hostessy To one będą zabawiać naszych gości i opowiadać im o naszej firmie. A to przyniesie sporo zysków całej naszej firmie. Oczywiście jeśli jednak nie prowadzimy własnego biznesu, wcale nie musimy rezygnować z organizowania przyjęć. Wystarczy, że po prostu zaprosimy swoich znajomych na kameralną imprezę. Nie musimy jej również organizować w swoim domu. Wybierzmy po prostu atrakcyjne miasto, jakim jest np. Warszawa i znajdźmy w nim ciekawe, popularne kluby. To do nich możemy wybrać się wspólnie ze swoimi znajomymi i bardzo miło spędzić wolny czas.
Oczywiście wielu osobom organizowanie uroczystości kojarzy się z czymś trudnym, a wręcz niewykonalnym. Jeśli więc nie mamy pojęcia, jak się zabrać za to zadanie, pomoże nam w tym agencja event Planet . Razem z jej pomocą na pewno uda nam się zorganizować atrakcyjną uroczystość.


 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

Oto co uchwycił nasz reporter


ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa
hostessy
promocja
marketing


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90