Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2017-03-27

Grupa Kapitałowa CRK z Ostrowa Wielkopolskiego
Ostrów Wielkopolski jest jednym z miast leżących w województwie wielkopolskim, liczącym troszkę ponad siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców.

Jest to miasto średniej wielkości, posiadające tylko 2 szkoły wyższe oraz jeden szpital. Informacje z Ostrowa Wlkp często pokazują, że młodzi ludzie opuszczają miasto w celu znalezienia lepszej pracy, uczelni, czy po prost innego miejsca gdzie będą mieć zapewniony lepszy rozwój.

Mówiąc o Ostrowie Wielkopolskim rzadko kiedy wspomina się o CRK - dawniej Holdikom S.A Jest to grupa kapitałowa z Ostrowa Wielkopolskiego powstała w 1996 roku, zrzeszając spółki miejskie w Ostrowie Wielkopolskim w liczbie ośmiu w jedną grupę. Wszystkie należące do Holdikom S.A. spółki miejskie w ostrowie są dochodowe i rentowne (niedotowane przez miasto). To duże niedopatrzenie, że wspomina się o tym tak rzadko. W końcu Holdikom S.A. to pierwsza w Polsce grupa kapitałowa skupiająca przedsiębiorstwa z branży komunalnej i jeden z elementów tzw. ostrowskiego modelu zarządzania.

Grupa Kapitałowa z Ostrowa Wielkopolskiego została wiele razy nagrodzona w licznych plebiscytach m.in.otrzymali Nagrodę Przedsiębiorstwa Fair Play w roku 2009.Grupa Kapitałowa z Ostrowa Wielkopolskiego Holdikom S.A. wspiera również od lat ostrowski sport. Jest to o tyle ważne, że pozwala na sportowy rozwój młodych ludzi. Mogą robić karierę, rozwijać swoje umiejętności, mają pasję. Jak donoszą informacje z Ostrowa wlkp, co roku ostrowska Stal jak i kibice, składają oficjalne podziękowania za ofiarowaną przez spółki miejskie w ostrowie pomoc. To bardzo ważne wsparcie dla młodych osób, których budżet nie pozwoliłby na zakup sprzętu, czy możliwość gry na wyjazdach.

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
ekonomia
pieniądz
finanse
spółka
grupa
kapitał
gospodarka


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90