Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi (...) przygotowanie sprzętów, produktów itp. do transportu. Dzięki takim zastosowaniom państwa paczki zostaną odpowiednio opakowane w możliwie najkrótszym czasie i szybko wysłane do klienta. Maszyna do pakowania tutaj omawiana jest bardzo popularna wśród przedsiębiorstw podobnych do pańskiego ze względu na jej dużą zaletę jaką jest (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2019-01-01

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi

Własna firma w kraju Napoleona

Powiązane tagi: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Własna firma w kraju Napoleona (...) zainteresowań i zgodnie z potrzebami rynku. Trudno bowiem liczyć na sukces, jeśli otworzymy sklep spożywczy obok już istniejącego lub kolejny zakład fryzjerski na ulicy. Oczywiście, nie musi być to reguła, jednak szansa na sukces jest niewielka. Jeszcze inaczej jest w przypadku prowadzenia działalności za granicą, na przykład we Francji czy Anglii. Na taki krok mogą i powinny zdecydować się osoby, które mają doświadczenie życia za granicą kraju, dobrze znają tamtejszy rynek i ludzi, a także język i przepisy prawa związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Prowadzenie firmy we (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2017-05-06

Własna firma w kraju Napoleona

Organizowanie eventów

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Organizowanie eventów (...) jesteśmy zainteresowani zorganizowaniem wyjazdu integracyjnego dla pracowników naszej firmy, warto zwrócić się po pomoc do specjalistów. Zajmą się oni wszystkim - od organizacji noclegów, poprzez rozrywki, catering i dojazd oraz powrót. Wystarczy tylko zgłosić nam nasze oczekiwania - czy impreza ma być tematyczna? Czy poszukujemy rozrywek sportowych czy bardziej (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-04-24

Organizowanie eventów

Grupa Kapitałowa CRK z Ostrowa Wielkopolskiego

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, gospodarka, grupa, kapitał, pieniądz, spółka

Grupa Kapitałowa CRK z Ostrowa Wielkopolskiego (...) rozwój.Mówiąc o Ostrowie Wielkopolskim rzadko kiedy wspomina się o CRK - dawniej Holdikom S.A Jest to grupa kapitałowa z Ostrowa Wielkopolskiego powstała w 1996 roku, zrzeszając spółki miejskie w Ostrowie (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2017-03-27

Grupa Kapitałowa CRK z Ostrowa Wielkopolskiego

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka (...) wyłapywanie nieczystości. Są montowane w zarówno w sprzęcie, wykorzystywanym do uszczelniania maszyn przemysłowych, jak i aparatach używanych podczas zabiegów medycznych - wiadomo, że sterylne warunki, to klucz do medycznego sukcesu.Filtry oddechowe wykorzystywane są między innymi w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym i spożywczym. Obudowy wykonane (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-01-22

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka

Zegarek - więcej niż czasomierz

Powiązane tagi: biznes, dom, finanse, pieniądz, ściana, wygląd, zegarek

Zegarek - więcej niż czasomierz (...) ekstremalnych. To także opcja GPS, wypierająca kompas. Dla osób aktywnych fizycznie, doskonałym czynnikiem motywującym, organizującym trening i pozwalającym śledzić własne postępy, jest zegarek treningowy- miejscem docelowym będzie sklep z zegarkami (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-07-11

Zegarek - więcej niż czasomierz

Instalacja brodzika do prysznica

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Instalacja brodzika do prysznica (...) możliwości kupna ich w każdej chwili, nie tak łatwo jest je wymienić. Ponowna instalacja brodzika może bowiem wymagać dekonstrukcji praktycznie całej łazienki. To oczywiście kosztowałoby nas bardzo wiele. Zapłacilibyśmy zarówno gotówką jak i naszym cennym czasem. Tak więc jak wybrać brodzik (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2016-07-05

Instalacja brodzika do prysznica

Jak uniknąć utraty nieruchomości i ruchomości

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, komornik, prawo

Jak uniknąć utraty nieruchomości i ruchomości (...) takich pieniędzy. Skąd się dowiedzieć o licytacjach komorniczychObwieszczenia - licytacje komornicze Bydgoszcz, tam na tej liście może znaleźć się Państwa mieszkanie przygotowane do licytacji. Do tego czasu Państwa obowiązkiem będzie opuszczenie lokalu, wraz ze wszystkimi swoimi rzeczami, (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2016-05-04

Jak uniknąć utraty nieruchomości i ruchomości

Fitness w polskich miastach

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, fitness, motywacja pracowników, przedsiębiorstwa

Fitness w polskich miastach (...) potrzebna jest tu odpowiednia technika (aby uniknąć kontuzji), duża motywacja pracowników firmy (aby nie zrezygnować z ćwiczeń i za każdym razem dawać z siebie 100 procent). Czasami początkujący nie radzi sobie z tym sam, lecz u nas może liczyć na odpowiednia wsparcie - nasz miły, młody, energiczny, posiadający (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-11-09

Fitness w polskich miastach

Przemysł - bezftalanowe technologie

Powiązane tagi: biznes, finanse, plastyfikatory, przedsiębiorstwa, przemysł

Przemysł - bezftalanowe technologie (...) być z powodzeniem stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystanie plastyfikatorów bezftalanowych.Wykonane z plastyfikatorów bezftalanowych podłogi można wykorzystywać również w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania pożywienia, użycie tej technologii powoduje że produkty pozostają zdatne do użycia (...)

Opublikowany przez Michalina Bartoszewska | 2015-11-09

Przemysł - bezftalanowe technologie

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Powiązane tagi: biznes, budownictwo, finanse, mdm, mieszkania, przedsiębiorstwa

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm) (...) skorzystać z dofinansowania, a nawet jeżeli nie może z niego skorzystać, bo nie spełnia któregoś z warunków to również wyszukiwanie mieszkań ukierunkowane na program mdm jest zasadne, bo te mieszkania są dużo tańsze. Jak wiadomo cena przyciąga, a w programie są szczególnie atrakcyjne. (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-10-20

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Porządnie wysprzątane wnętrze

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, pieniądz, usługi

Porządnie wysprzątane wnętrze (...) Wyposażona w profesjonalne środki czystości, które cechuje niesamowita skuteczność o wiele szybciej i skuteczniej usuwa wszelkie zabrudzenia. Profesjonalne środki jakich używają firmy nie są dostępne dla każdego, próżno szukać ich na sklepowych półkach. Dlatego też sprzątając "domowymi" metodami nie uda Ci się osiągnąć zbliżonego efektu. Profesjonalny serwis sprzątający dysponuje również odpowiednim (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-03-07

Porządnie wysprzątane wnętrze

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?

Powiązane tagi: biznes, finanse, konferencje, pieniądz, tłumaczenia

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń? (...) z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury. Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych obejmuje przede wszystkim specjalną dźwiękoszczelną kabinę. Znajduje się w niej tłumacz, który posiada słuchawki podłączone do mikrofonu mówcy. Nasłuchując co przekazuje aktualnie wypowiadająca się osoba, tłumacz równocześnie za pośrednictwem swojego mikrofonu (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-02-08

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?

Inwestycje w budownictwie

Powiązane tagi: budownictwo, ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

Inwestycje w budownictwie (...) stworzenia budynku, wraz z całym jego wyposażeniem. W oparciu o ustawy Jeżeli jesteśmy w trakcie realizowania projektu budowlanego na pewno musimy wiedzieć, że należy zastosować się do pewnych zasad oraz norm, jakie to są wyznaczone przez ustawę z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane. Ustawa ta, bowiem reguluje wszelkie problemy związane z procesem budowlanym, a także obejmuje aspekty techniczne. Wedle niej w procesie tym biorą udział osoby, jakimi są: inwestor, inspektor nadzoru inwestorskiego, (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-01-03

Inwestycje w budownictwie

Inwestycyjny hit sezonu!

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, fundusze inwestycyjne, inwestycje

Inwestycyjny hit sezonu! (...) rozwiązań, które pozwalają inwestorom zarabiać także w krótszych okresach. Na rynku były już fundusze, które inwestowały w metale szlachetne, niektóre z nich inwestowały w wybrane produkty spożywcze czy ropę, jednak zmieniająca się koniunktura sprawiła, że nawet na tak pewnych produktach, jak złoto czy ropa naftowa, które do niedawna notowały ciągłe wzrosty, w ciągu ostatnich kilku lat nie zawsze udawało się (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-10-24

Inwestycyjny hit sezonu!

Nagrody dla pracowników

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, pieniądz

Nagrody dla pracowników (...) których prawdopodobnie nagradzana osoba nie miałaby okazji pojechać sama. Ma to związek z wysoką ceną takiego wyjazdu, który poza samym przejazdem, czy przelotem pokrywa wszelkie koszty utrzymania nagradzanego pracownika. Dla przykładu, może być to podróż do Japonii, gdzie rzadko zawitać może i w pełni korzystać z wszelkich atrakcji zapewnianych przez hotel, Europejczyk, zarabiający nawet pensję powyżej średniej krajowej.Wyjazdy takie, to nie tylko sposób nagradzania szczególnie wybijających się pracowników. To okazja do nawiązania fantastycznych kontaktów biznesowych, a także motywacja dla całej kadry do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i większego angażowania się w pracę na rzecz firmy. To olbrzymi (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-09-22

Nagrody dla pracowników

Czy istnieją raje podatkowe?

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, pieniądz

Czy istnieją raje podatkowe? (...) Określenie raju podatkowego wykorzystuje się w stosunku do krajów w których stawki podatku są znacznie niższe i warunki prowadzenia działalności dość przystępne. Dlatego też w takich krajach powstaje z każdym rokiem coraz więcej firm.Najwięcej osób do prowadzenia działalności wykorzystuje spółki off shore. Są to spółki założone przez obcokrajowców, jednak zgodnie z zasadami panującymi w danym kraju. Takie rozwiązanie umożliwia im bowiem rozliczanie się z podatków właśnie na zasadach przewidzianych w konkretnym kraju. Obecnie coraz więcej osób zanim zdecyduje się na taki krok wykonuje operacje takie jak planowanie podatkowe, które zazwyczaj jednoznacznie potwierdzają zasadność (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-08-16

Czy istnieją raje podatkowe?

Jak pozyskać kapitał?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, windykacja

Jak pozyskać kapitał? (...) przedsiębiorstwa, to z pewnością mamy do czynienia ze znacznie wyższym ryzykiem, z dużym obciążeniem finansowym i z dużą odpowiedzialnością. Jak pomnażać?Bardzo ciekawym sposobem na pomnażanie majątku jest sekurytyzacja należności. Dzięki tej metodzie mamy możliwość przekształcenia pewnych aktywów w papiery wartościowe. Emitując owe papiery wartościowe poszczególne organy, (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2014-07-02

Jak pozyskać kapitał?

Biura rachunkowe

Powiązane tagi: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

Biura rachunkowe (...) kończą się nałożeniem przez urząd dotkliwych kar finansowych i wielu innych, równie nieprzyjemnych konsekwencji. Jeśli zatem jest się przedsiębiorcą - konieczność rozliczania się z urzędem skarbowym jest obowiązkiem. Chyba, że planujemy spędzić część swojego życia w więzieniu.Podstawą właściwego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest odpowiednio prowadzona księgowość. Ona bowiem uchronić nas (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-02-02

Biura rachunkowe

Czy outsourcing księgowości ma sens?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Czy outsourcing księgowości ma sens? (...) Aby skorzystać z oferty wspomnianej firmy, możemy odwiedzić osobiście biuro BSO znajdujące się we Wrocławiu, bądź skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Każdy z nowych klientów może wybrać zarówno pełne usługi księgowe, jak i dokładnie dopasowany zakres usług. Dzięki temu każda firma, niezależnie od wielkości i branży w jakiej działa, może być  obsługiwana na najwyższym poziomie. Jest to niezwykle ważne (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2013-10-16

Czy outsourcing księgowości ma sens?

Usługi spedycyjne

Powiązane tagi: biznes, finanse, pieniądz

Usługi spedycyjne (...) przepływają 2 potencjalnie żeglowne rzeki. Pomimo że transport śródlądowy drogą wodną jest najtańszą formą frachtu z południa kraju do bałtyckich portów nad Morzem Bałtyckim to potrzeba ogromnych nakładów finansowych w odbudowę dróg wodnych nie daje szans na rozwój tej formy spedycji. W przeciwieństwie do transportu lądowego transport morski w Polsce, a szczególnie transport morski kontenerów ma się całkiem dobrze. Spedycja morska w Gdyni oraz Gdańsku rok do roku odnotowuje istotny wzrost tonażu produktów przechodzących przez nasze trzy najbardziej znaczące porty. Ze względu na bardziej konkurencyjne ceny oraz lepsze cenniki na rozładunek towarów porty w Gdańsku i Gdyni z sukcesami konkurują z większymi portami bałtyckimi czy północnymi takimi jak: Rostock, Rotterdam czy Ryga. Najbardziej imponujący wzrost uzyskuje transport kontenerów z Gdyni, gdzie w (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2013-04-16

Usługi spedycyjne

Spada liczba kredytów gotówkowych

Powiązane tagi: debet, ekonomia, finanse, kredyty, pieniądz, pożyczki

Spada liczba kredytów gotówkowych (...) to sprostanie oczekiwaniom świadczeniobiorcy oraz sprostanie jego oczekiwaniom. Z ofert można także spotkać te oferty kredytowania od 2 do 36 miesięcy. Termin spłat w ten sposób pożyczek przez sms oscylują w przedziale pomiędzy 1 a 30 dni. możemy różne sumy, wahają się one od kilkuset złotych do nawet dwudziestu paru tysięcy . Samo wydłużenie czasu spłaty kredytu nie jest łatwe w banku to jednak w punkcie oferującym pożyczki gotówkowe i podobne takie usługi takie wydłużenie jest oferowane jednak związane jest ze wzrostem kosztu kredytu. Propozycje pożyczek dla zwykłego śmiertelnikaPropozycje firm niebankowych oferujących chwilówki sms inaczej pożyczki sms lub kredyty sms (...)

Opublikowany przez Darek P. | 2012-11-19

Spada liczba kredytów gotówkowych

Pomoc podatkowa

Powiązane tagi: ceny, finanse, pieniądze, podatki

Pomoc podatkowa (...) dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi a także stały nadzór nad zgodnością z wymogami prawa podatkowego.Doradztwo podatkowe:- pomoc w czasie kontroli podatkowej firm- audyt podatkowy- wspieranie działalności podmiotów gospodarczych.Opinie podatkowe:- naświetlanie zdania w sprawach dotyczących opłat (...)

Opublikowany przez Jasia P. | 2012-11-08

Pomoc podatkowa

Oszczędzamy na przyszłość

Powiązane tagi: bankowość, finanse, giełda, oszczędności, pieniądze

Oszczędzamy na przyszłość (...) maklerskiTo dom twoich oszczędności finansowych. W domu maklerskim pracują maklerzy, którzy zajmują się fachowo realizowaniem inwestycji w papiery wartościowe notowane na giełdach oraz rynkach kapitałowo-pieniężnych. Domy maklerskie najczęściej funkcjonują we współpracy z bankami. Skromna część naszego społeczeństwa to osoby, dla jakich finanse osobiste i zarządzanie nimi odgrywają zasadniczą rolę w codziennym życiu. Pieniądze i (...)

Opublikowany przez Janka | 2012-11-02

Oszczędzamy na przyszłość

Marketingowe wsparcie firm

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

Marketingowe wsparcie firm (...) zdalnej i zainteresowania nią pośród pracodawców wydają się być bardzo interesujące. Zrobione badania ankietowe przy uwzględnieniu reprezentatywnej próbki w całej Polsce pracodawców potwierdziły, że nazbyt znaczna liczba prawnych procedur zniechęca skutecznie do wybierania tego typu zatrudnienia. Na dalsze etapy badań marketingowych oraz prac zrealizowanych w tej tematyce składały się elementy następujące: zebranie i podsumowanie wyników, akcja telemarketingowa, sporządzenie ankiet badawczych, wnioski pobadawcze, konstrukcja próbki (...)

Opublikowany przez Paweł Różański | 2010-10-31

Marketingowe wsparcie firm