Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-01-22

Filtry oddechowe Rato w służbie czlowieka
Na każdym kroku czyhają złowrogie bakterie, gotowe zaatakować nasz system oddechowy.

Małe niewidoczne gołym okiem, organizmy ukrywają się nie tylko w ulicznym kurzu, ale i pozornie sterylnych pomieszczeniach. 

Na podobnych zasadach jak nasz organizm, działa niezliczona ilość sprzętu wykorzystywana w różnych gałęziach gospodarki. Ich żywot podobnie jak nasz organizm może działać sprawnie bardzo długo, pod warunkiem, że uchronimy się przed złowrogim atakiem brudu.Od zagrożeń czyhających w wirującym powietrzu, uchronić nas może producent filtrów oddechowych dostarczanych przez rato.pl Filtry te, to sprawdzone uszczelnienie mechaniczne do pomp. Są ich różne rodzaje. Zadaniem filtrów oddechowych, jest wyłapywanie nieczystości. Są montowane w zarówno w sprzęcie, wykorzystywanym do uszczelniania maszyn przemysłowych, jak i aparatach używanych podczas zabiegów medycznych - wiadomo, że sterylne warunki, to klucz do medycznego sukcesu.

Filtry oddechowe wykorzystywane są między innymi w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym i spożywczym. Obudowy wykonane najczęściej ze stali nierdzewnej, są najczęściej instalowane z zaworami oddechowymi.co w wielu przypadkach zapobiega eksplozji, w razie zmiany ciśnienia. Warto wiedzieć, że wkład filtrów oddechowych dobierany jest pod kątem specyfiki danego procesu. Jest więc inny w przypadku sprzętu ratującego życie człowieka, inny w przypadku maszyn przemysłowych. Konstrukcja i materiał, z której jest wykonana obudowa, oraz wkład filtracyjny filtrów dobierany jest przez producenta filtrów oddechowych, pod kątem specyfiki procesu, do którego jest wykorzystywany. Producent zapewnia, iż w zależności od środowiska , w którym sprawdzone mechaniczne uszczelnienie do pomp jest montowane, istnieje możliwość wyposażenia filtra w płaszcz wodny.

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90