Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie

Powiązane tagi: dekoracja, dom, ściana, tynk, wnętrze

Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie (...) budowlane, kleje oraz uszczelniacze silikonowe oraz Wytrzymałe tynki akrylowe To tylko niektóre z materiałów, które są w powszechnym użyciu przy wykończeniu domów, mieszkań czy innych jeszcze obiektów.Silikony budowlane, jak i kleje oraz uszczelniacze silikonowe doskonale nadają się do fugowania i uszczelniania materiałów ceramicznych, metali, (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2016-11-22

Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie

Zegarek - więcej niż czasomierz

Powiązane tagi: biznes, dom, finanse, pieniądz, ściana, wygląd, zegarek

Zegarek - więcej niż czasomierz (...) szlifu naszemu lookowi, podkreślający styl i klasę. Współczesny zegarek to także mutifunkcyjne urządzenie, nie tylko wskazujące wysokość nad poziomem morza, temperaturę czy ciśnienie atmosferyczne, co docenią miłośnicy terenowych sportów (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-07-11

Zegarek - więcej niż czasomierz