Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie

Powiązane tagi: dekoracja, dom, ściana, tynk, wnętrze

Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie (...) budowlane, kleje oraz uszczelniacze silikonowe oraz Wytrzymałe tynki akrylowe To tylko niektóre z materiałów, które są w powszechnym użyciu przy wykończeniu domów, mieszkań czy innych jeszcze obiektów.Silikony budowlane, jak i kleje oraz uszczelniacze silikonowe doskonale nadają się do fugowania i uszczelniania materiałów ceramicznych, metali, (...)

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2016-11-22

Silikony i inne tynki potrzebne w domu i w firmie

Zegarek - więcej niż czasomierz

Powiązane tagi: biznes, dom, finanse, pieniądz, ściana, wygląd, zegarek

Zegarek - więcej niż czasomierz (...) szlifu naszemu lookowi, podkreślający styl i klasę. Współczesny zegarek to także mutifunkcyjne urządzenie, nie tylko wskazujące wysokość nad poziomem morza, temperaturę czy ciśnienie atmosferyczne, co docenią miłośnicy terenowych sportów (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-07-11

Zegarek - więcej niż czasomierz

Instalacja brodzika do prysznica

Powiązane tagi: brodzik, dom, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, remont, wymiana

Instalacja brodzika do prysznica (...) skończone, bardzo często trudno jest cokolwiek zmienić. Jedna zła decyzja może natomiast sprawić, że nasza łazienka czy też kuchnia będzie wyglądała bardzo źle. Przykładowo, brodziki akrylowe od Schedpola http://www.brodziki.pl (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2016-07-05

Instalacja brodzika do prysznica