Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Spada liczba kredytów gotówkowych

Powiązane tagi: debet, ekonomia, finanse, kredyty, pieniądz, pożyczki

Spada liczba kredytów gotówkowych (...) Coraz łatwiej się pożyczaSkorzystanie z pożyczki rzędu tysiąca zł na kilkudziesięciu dni nie stanowi problemu, istotne jest jednak, aby wcześniej uzyskać pozytywną historią spłat zaległości poprzednio spłacanych w firmie kredytów. Możesz to sprawdzić tutaj. Szybki rozwój instytucji oferujących pożyczki, inaczej mówiąc kredyty przez SMS - bezustannie rośnie, a na rynku obserwuje się coraz bardziej konkurencyjne formy pożyczek. Badania wykazują:Badania wykazały, że klienci którzy korzystali dotąd z kredytów oferowanych przez banki coraz bardziej zdecydowanie sięgają z pomocy z przedsiębiorstw niebankowych. Coraz bardziej zyskują usługi pożyczek via sms lub pożyczek (...)

Opublikowany przez Darek P. | 2012-11-19

Spada liczba kredytów gotówkowych