Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Powiązane tagi: biznes, budownictwo, finanse, mdm, mieszkania, przedsiębiorstwa

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm) (...) swoje apogeum. Kiedyś popularne frazy w wyszukiwarce skupiały się głównie na mieszkaniach (np. mieszkania w nowym dworze mazowieckim), teraz częściej wyszukuje się frazy związane bezpośrednio z programem (np. mieszkania z mdm nowy dwór mazowiecki). Nie ma w tym nic dziwnego każdy chce (...)

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2015-10-20

Zmiany w programie Mieszkanie dla młodych (mdm)

Inwestycje w budownictwie

Powiązane tagi: budownictwo, ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

Inwestycje w budownictwie (...) Jeżeli chcemy wiedzieć, w jaki sposób przebiega budowlany proces inwestycyjny, na pewno warto zacząć od tego, iż jest to złożony zespół różnych czynności, za pomocą których możemy realizować daną inwestycję budowlaną. Oczywiście najważniejszym elementem realizowania takiej właśnie inwestycji jest nadzór inwestorki, albowiem to właśnie dzięki niemu prace są adekwatnie wykonywane. Co należy wiedzieć? Jeżeli zastanawiamy się, w jaki sposób zrealizować inwestycje budowlane na pewno w (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-01-03

Inwestycje w budownictwie