Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Leon Kaliński | 2019-01-01

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi
Posiadasz sklep prowadzący sprzedaż wyłącznie stacjonarną, ale chciałbyś rozwinąć skrzydła również w dziedzinie sprzedaży wysyłkowej? 
Bez dwóch zdań sprzedaż wysyłkowa powinna być dostępna w każdym sklepie, bo daje nam większe możliwości zarobku ze względu na poszerzanie się potencjalnej grupy klientów. Tylko od czego powinniśmy zacząć decydując się na rozszerzenie naszej działalności o wysyłkę towarów? 
Otóż potrzebne nam będą przede wszystkim maszyna do pakowania, wszelkiego rodzaju opakowania ochronne oraz inne zabezpieczenia paczek takie jak np. taśmy pakowe. Tu przydadzą się doskonałej jakości maszyny pakujące umożliwiające dobre przygotowanie sprzętów, produktów itp. do transportu. Dzięki takim zastosowaniom państwa paczki zostaną odpowiednio opakowane w możliwie najkrótszym czasie i szybko wysłane do klienta. Maszyna do pakowania tutaj omawiana jest bardzo popularna wśród przedsiębiorstw podobnych do pańskiego ze względu na jej dużą zaletę jaką jest możliwość szybkiego pakowania przedmiotów o nieregularnych kształtach dzięki wykorzystaniu folii termokurczliwej. 
Taka metoda pozwala zaoszczędzić czas pakowania nieforemnego przedmiotu do minimum. Dodatkowo zastosowane dobre opakowania ochronne zawierają specjalne wypełniacze umożliwiające stabilizację przedmiotu w pudełku tak by w czasie podróży nie obijał się on o ścianki kartonu. Każdą paczkę trzeba również zamknąć i zabezpieczyć przed otwarciem się jej podczas transportu do domu klienta. 
Zabezpieczenia paczek obejmują zamknięcie (zaklejenie) każdego pudła mocną taśmą pakową oraz dodatkowe owinięcie ich grubą, czarną folią zabezpieczającą.

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90