Publikacje

Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Opublikowany przez Ewelina Lis | 2018-03-30

Artykuły BHP dla Twojej firmy
Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy to jeden z ważniejszych wymogów, które stawiane są przed pracodawcą.

Każdy przedsiębiorca zatrudniający pracowników zobowiązany jest bowiem do odpowiedniego przeszkolenia osób wykonujących powierzone obowiązki w jego firmie, jak również zapewnienie odpowiednich środków BHP.  
Na polskim rynku istnieje wiele sklepów oferujących artykuły służące do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy. Jednak dobrze zaprojektowany sklep z artykułami BHP umożliwia potencjalnym klientom zakup wszelkich potrzebnych rzeczy w jednym miejscu. Szeroki asortyment dostępnych na rynku produktów umożliwia potencjalnemu nabywcy wybór rzeczy spełniających oczekiwania z zachowaniem najwyższej jakości wykonania. 
Jedną z najczęściej kupowanych grup artykułów służących zapewnieniu BHP jest odzież robocza. Wysokiej jakości odzież cechuje się bardzo dobrym wykonaniem, dzięki współpracy z najlepszymi producentami ubrań roboczych przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu.  Jeśli szukasz materiałów bhp zobacz tutaj a nie zawiedziesz się
Na rynku dostępna jest odzież robocza dla pracowników począwszy od przemysłu ciężkiego aż po farmaceutyczny. Kolejnym flagowym artykułem, znajdującym się w ofercie większości sklepów z artykułami BHP są maty wejściowe. Dobrej jakości maty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, odpornością na czynniki zewnętrzne oraz szerokim zastosowaniem w celu ochrony podłóg na zużycie. 
Wykorzystanie mat wejściowych, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, pozwala nie tylko ochronić podłogę przed czynnikami mechanicznymi lecz również pomaga w utrzymaniu czystości w tych miejscach bez względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne.

Oto co uchwycił nasz reporter


odzież robocza
sklep z artykułami BHP
maty wejściowe


Fatal error: Call to undefined function getTagLabel() in /home/carinio/domains/akademiarodzinnychfinansow.pl/public_html/skins/b2business/sub.html.php on line 90