Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Adwokat Waśko w mieście Piła

Powiązane tagi: adwokat, biznes, ekonomia, pieniądz, piła, prawo

Adwokat Waśko w mieście Piła (...) O roli adwokatów w dzisiejszych czasach chyba mówić nie trzeba. Na każdym kroku możemy "naciąć" się na kruczki prawne i bez pomocy adwokatów i radców prawnych, ciężko by nam było normalnie funkcjonować w dzisiejszym Świecie. Ale dziś chciałbym (...)

Opublikowany przez Wiesław Dolata | 2016-05-24

Adwokat Waśko w mieście Piła

Ubezpieczenia

Powiązane tagi: adwokat, odszkodowania, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenia (...) Ubezpieczenie to swoistego rodzaju zabezpieczenie przed sytuacjami, które mogą zagrozić naszemu zdrowiu lub też stratom materialnym. W zasadzie nie tyle chronią nas przed nimi, co zapobiegają skutkom związanym ze znaczącym uszczupleniem naszego budżetu, wskutek konieczności podjęcia leczenia, działań naprawczych, odnawiających czy też związanych z zakupem nowych przedmiotów i urządzeń oraz remontu, w przypadku gdy mamy do czynienia ze zdarzeniami losowymi takimi jak zalanie mieszkania czy pożar mieszkania.Odpowiednio dobrana (...)

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-05-08

Ubezpieczenia