Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi

Powiązane tagi: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi Posiadasz sklep prowadzący sprzedaż wyłącznie stacjonarną, ale chciałbyś rozwinąć skrzydła również w dziedzinie sprzedaży wysyłkowej? Bez dwóch zdań sprzedaż wysyłkowa powinna być dostępna w każdym sklepie, bo daje nam większe możliwości zarobku ze względu na poszerzanie się potencjalnej grupy klientów. Tylko od czego powinniśmy zacząć decydując się na rozszerzenie naszej działalności o wysyłkę towarów? Otóż potrzebne nam będą przede wszystkim maszyna do pakowania, wszelkiego rodzaju opakowania ochronne oraz inne zabezpieczenia paczek takie jak np....

Opublikowany przez Leon Kaliński | 2019-01-01

Bezpieczne paczki - zapakujemy zamówienie by bezpi