Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Pieczątki i ksero to nie problem

Powiązane tagi: pieczątki, ksero

Pieczątki i ksero to nie problem Założyłeś niedawno firmę i masz wiele na głowie? Duża ilość księgowości? Potrzebujesz kopi dokumentów? Zapraszamy do naszego punktu ksero! Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie kopiowania, drukowania, skanowania, a duże zlecenia i krótkie terminy to nasza specjalność. Oferty kserowania preferujemy na papierze A4 i A3, jednostronne lub dwustronne zależy od wymogów klienta. Oczywiście wszystko odbywa się na papierze wysokiej jakości przystosowanym do kserowania. W swoim wachlarzu usług posiadamy również wyrób pieczątki, która jest...

Opublikowany przez Paweł Różański | 2018-06-06

Pieczątki i ksero to nie problem