Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Spółki zagraniczne - sposób na podatki?

Powiązane tagi: biznes, ekonomia, pieniądz

Spółki zagraniczne - sposób na podatki? Założenie spółki zagranicznej jest o wiele tańszym rozwiązaniem w porównaniu do dedykowanych funduszy inwestycyjnych zamkniętych. Nie tylko pozwala zmniejszyć, ale w niektórych przypadkach nawet zlikwidować opodatkowanie. Chociaż może być ono także odroczone. Ponadto działanie takiej spółki może odbywać się w sposób anonimowy. Założenie spółki za granicą daje możliwość bycia bardziej stabilnym, a dodatkowo bardziej przyjaznym w odniesieniu do otoczenia prawnego.Spółki zagraniczne są niezmiernie korzystne między innymi dla inwestorów giełdowych. Jest to...

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-08-01

Spółki zagraniczne - sposób na podatki?