Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Organizowanie eventów

Powiązane tagi: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Organizowanie eventów Obecnie w każdym większym mieście takim jak Warszawa czy Kraków znajduje się co najmniej jedna firma, której specjalnością jest organizacja eventów i imprez. Nic dziwnego, to bardzo interesujący sposób na wspólne spędzacie czasu - czy to przez pracowników jednej firmy, czy na przykład rodziny związane z jedną szkołą lub przedszkolem.Firmy eventowe zajmują się organizowaniem również takich imprez, jak pikniki rodzinne - w ich trakcie uczestnicy mogą wziąć udział w licznych tematycznych konkursach, posłuchać lokalnych artystów, skosztować tradycyjnych specjalności...

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2017-04-24

Organizowanie eventów