Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?

Powiązane tagi: biznes, finanse, pieniądz, tłumaczenia, konferencje

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń? Z tłumaczeniami symultanicznymi mamy do czynienia wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie wielu narodowości, posługujący się różnymi językami i trzeba tłumaczyć ich wypowiedzi ustnie, tak by byli w stanie zrozumieć się podczas spotkań biznesowych, międzynarodowych konferencji, pokazów lub wykładów.Tłumaczenia symultaniczne  powinny odbywać się z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury. Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych obejmuje przede wszystkim specjalną dźwiękoszczelną kabinę. Znajduje się w niej tłumacz, który posiada słuchawki podłączone do...

Opublikowany przez Ewelina Lis | 2015-02-08

Jaki sprzęt może być przydatny do tłumaczeń?