Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Czy istnieją raje podatkowe?

Powiązane tagi: finanse, ekonomia, pieniądz

Czy istnieją raje podatkowe? Każda firma a raczej jej prowadzenie wiąże się zazwyczaj z kosztami. Mogą być one bardzo różnorodne ich wysokość zależy przede wszystkim albo rzec można w bardzo dużej mierze od tego, ile firma będzie musiała opłacać podatków.W naszym kraju są to dość spore sumy nie dziwi więc to, że coraz więcej właścicieli firm poszukuje sposobu na to aby zmniejszyć ich wysokość. Poszukiwanie sposobów i wykorzystywanie tych dostępnych do zmniejszenia kwot opłacanych podatków to tak zwana optymalizacja podatkowa. Pomocne mogą być przy tym takie serwisy, jak np. .Teraz z...

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-08-16

Czy istnieją raje podatkowe?