Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Jak wyeksponować materiały reklamowe?

Powiązane tagi: reklama, biznes, targi

Jak wyeksponować materiały reklamowe? Jak wyeksponować materiały reklamowe? Wiele firm zadaje sobie to właśnie pytanie i ma olbrzymi problem z uzyskaniem prawidłowej odpowiedzi. Jednak odpowiedź sama w sobie jest bardzo łatwa. Ekspozycje materiałów reklamowych mogą być stałe lub przenośne, jednokrotnego lub wielokrotnego użytku, w zależności od miejsca, celu i pomysłu. By odpowiednio wyeksponować ulotki, foldery lub inne tego typu materiały reklamowe, warto użyć stojaki reklamowe lub stojaki na ulotki. Mają one zazwyczaj odpowiednie kieszenie lub półeczki na przykład wykonane z plexi, które ułatwiają...

Opublikowany przez Paweł Różański | 2014-06-14

Jak wyeksponować materiały reklamowe?