Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Radca prawny radzi

Powiązane tagi: biznes, odszkodowania, prawo

Radca prawny radzi Odzyskiwanie odszkodowania po wypadku komunikacyjnym nie musi być drogą przez mękę. W przypadku zdarzenia na drodze nie leżącego po naszej stronie można starać się o odszkodowanie z paru źródeł. Najważniejsza jest dokumentacja powypadkowa, im większa i lepiej, rzetelniej gromadzona tym większa szansa na uzyskania wyższego odszkodowania. W przypadku poważniejszej kolizji dobrze jest aby na miejsce wypadku zostały wezwane odpowiednie służby: policja, pogotowie gdy są ranni lub ofiary śmiertelne czy straż pożarna (np. w przypadku wycieku niebezpiecznej substancji lub gdy...

Opublikowany przez Zbigniew Wyrzykowski | 2013-09-13

Radca prawny radzi