Najnowsze

Bazą do świadczenia na wysokim poziomie usług cloud computing dla firm sektora finansowego jest zintegrowana platforma obliczeniowa zespalająca serwery, sieć, pamięci masowe i oprogramowanie.

Akademia rodzinnych finansów i Biuro rachunkowe Aspres ogłaszają konkurs na biuro księgowe najbardziej przyjazne dla firm rodzinnych. Aplikacje do konkursu proszę składać na adres konkurs@akademiarodzinnychfinansow.pl.


Marketingowe wsparcie firm

Powiązane tagi: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Marketingowe wsparcie firm Nasz ośrodek badań opinii publicznej realizuje badania opinii publicznej i badania rynku przy uwzględnieniu nowoczesnych zdobyczy z dziedziny marketingu społecznego. Struktura naszej pracowni gromadzi centra badania opinii publicznej rozmieszczone w kluczowych ośrodkach miejskich w kraju. Lista firm badania opinii publicznej, jakie współpracują blisko z nami, opublikowana jest na naszej firmowej stronie internetowej. Wyszukacie tam również opisy wykorzystywanych przez nas rodzajów badania opinii publicznej w podziale rzeczowym oraz tematycznym zaczynając od sposobów czerpiących z...

Opublikowany przez Paweł Różański | 2010-10-31

Marketingowe wsparcie firm